Pobierz aplikację betfan na telefon
Clermont – Angers: typy, kursy, zapowiedź 16.04 | Ligue 1
Niedziela zamyka zmagania 31. kolejki Ligue 1, ale przed nami jeszcze sporo emocji, bowiem na dziś zaplanowano aż siedem spotkań.  Clermont w jednym z nich, zmierzy się na swoim boisku z Angers. Goście praktycznie nie unikną spadku. Zajmując ostatnie miejsce mają tracą aż siedem punktów do pozycji wyżej. Choć ostatnio udało im się wygrać i zremisować, to może być zdecydowanie za późno. Czy mimo to wciąż będą walczyć? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Clermont – Angers. 

Clermont – Angers: Zapowiedź meczu

Angers w ubiegłej kolejce Ligue 1, dopiero pierwszy raz w tym roku kalendarzowym, odnieśli zwycięstwo w ligowym meczu. Zaskakująco odprawili Lille na swoim stadionie 1:0, choć ich gra nie należała do najlepszych. Mimo wszystko liczy się efekt, jakim jest komplet punktów i mała iskierka nadziei na utrzymanie. Teraz jednak zapowiada się nieco trudniejsze zadanie, ponieważ czeka ich mecz wyjazdowy i to z Clermont, które ma za sobą dwa niezłe pojedynki zakończone wygraną.

Clermont - Angers: Typ na mecz

1.55

ANGERS STRZELI GOLA

betfan

Dla Angers to ostatnia szansa, by jeszcze spróbować utrzymać się w Ligue 1 lecz potrzebują utrzymać regularne punktowanie. Przed nimi jeszcze daleka droga i wiele cięższych meczów. Tym razem również nie będzie łatwo, ale moim zdaniem są w stanie strzelić gola rywalom.

Clermont - Angers: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Clermont a Angers, w ramach 31. kolejki Ligue 1, odbędzie się 16 kwietnia o 15:00 na Stade Gabriel Montpied w Clermont. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na kanałach z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!