Chrobry Głogów – Resovia Rzeszów: Typy, kursy, zakłady 11.05

Adrian Krawczyk

11 maja 2024

Chrobry Głogów, typy

Chrobry Głogów w meczu 32. kolejki Fortuna 1 Liga podejmie na własnym obiekcie Resovię Rzeszów. Obie ekipy bardzo słabo spisują się w tym sezonie i są mocno zagrożone spadkiem. Właściwie dla nich to spotkanie o 6 punktów, a kto w nim okaże się lepszy i uchroni się od spadku? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Chrobry Głogów – Resovia Rzeszów.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Chrobry Głogów – Resovia Rzeszów?
  2. Zapowiedź meczu Chrobry Głogów – Resovia Rzeszów
  3. Jakie są kursy na mecz Chrobry Głogów – Resovia Rzeszów?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Chrobry Głogów – Resovia Rzeszów?

Chrobry Głogów – Resovia Rzeszów typy bukmacherskie

3.30

REMIS W MECZU

betfan

Chrobry na ten moment jest w lepszej sytuacji od Resovii w kontekście potencjalnego spadku, albowiem mają o 5 punktów więcej. Jeżeli jednak Resovia ograłaby tutaj Chrobrego to ta różnica wynosiłaby już zaledwie 2 punkty. Wydaje się, że walka o utrzymanie stoczy się właśnie pomiędzy tymi dwoma ekipami + Polonią. Chrobry ma nieco lepszą końcówkę sezonu, a dodatkowo zagra w tym spotkaniu u siebie. Remis da im praktycznie utrzymanie, dlatego typuję, że w tym spotkaniu padnie remis po kursie 3.30.

 

Chrobry Głogów - Resovia Rzeszów kursy bukmacherskie

  • Wygrana Chrobry Głogów – 2.35
  • Remis – 3.30
  • Wygrana Resovia Rzeszów – 2.86
  • Powyżej 2.5 goli – 1.81
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.67

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Chrobry Głogów - Resovia Rzeszów wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Chrobrego Głogów (kurs 2.35). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Resovia Rzeszów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.86. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Chrobry Głogów - Resovia Rzeszów to może liczyć na kurs 3.30 Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.81, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.91.

Chrobry Głogów - Resovia Rzeszów GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Chrobrym Głogów, a Resovią Rzeszów w ramach 32. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 11. maja o 15:00 na Stadionie Chrobrego w Głogowie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy