Pobierz aplikację betfan na telefon
Chrobry Głogów – Podbeskidzie. Typy, kursy, zapowiedź 14.08
W ostatnim niedzielnym spotkaniu 6. kolejki 1. ligi, Chrobry Głogów podejmować będzie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Gospodarze słabo weszli w sezon, a goście plasują się na ósmej pozycji i sprawili już kilka niespodzianek. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Chrobry Głogów – Podbeskidzie Bielsko-Biała.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: Chrobry Głogów – Podbeskidzie Bielsko-Biała (14.08, 18:00) – zapowiedź meczu

Chrobry Głogów ma trudne początki sezonu. Zajmuje dopiero 14. pozycji i zdobył w pięciu kolejkach tylko cztery punkty. Po zwycięstwie z Chojnicznką, Chrobry przegrał z ŁKSem Łódź i Termalicą. Podbeskidzie sezon zaczęło od porażki, ale następnie wygrał trzy kolejki z rzędu. Pokonał Odrę Opole, GKS Katowice i GKS Tychy. Swoją zwycięską serię zakończył porażką ze Skrą Częstochowa.

1. liga: Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała (14.08, 18:00) - typy

Typy Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Chrobry Głogów z pewnością nie imponuje formą. Klub ten pokazał jednak, że nie ma większych problemów ze zdobywaniem goli. Ofensywa Podbeskidzia również spisuje się dobrze. Stawiam na to, że obie drużyny trafią do siatki. Taki typ sprawdziłby się w dwóch poprzednich bezpośrednich starciach.

1.82

OBIE STRZELĄ

betfan

1. liga: Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała (14.08, 18:00) - transmisja TV, online, gdzie obejrzeć?

Mecz Chrobrego Głogów z Podbeskidziem Bielsko-Biała odbędzie się 14 sierpnia o 18:00. Transmisję z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym polskim kanale.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!