Pobierz aplikację betfan na telefon
Chrobry Głogów – Górnik Łęczna: typy, kursy, zapowiedź 27.05 | I Liga

Do Głogowa w sobotę przyjedzie Górnik Łęczna, który nigdy nie wygrał z Chrobrym na ich stadionie. Jesienią również o zwycięstwie Górnika nie było mowy. Wygrana w pierwszym meczu obu zespołów plus wygrana ze Skrą Częstochowa, każą stawiać zespół gospodarzy w roli faworyta. Półfinalista Pucharu Polski nie gra już w tym sezonie o nic. Piłkarze z Łęcznej zapewnili sobie utrzymanie. Czy pierwszy raz w historii Górnik Łęczna pokona Chrobrego w Głogowie? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Chrobry Głogów – Górnik Łęczna.

Chrobry Głogów – Górnik Łęczna: zapowiedź meczu

Chrobry tylko na chwilę odzyskał status drużyny niepokonanej w lidze. Co prawda od trzech meczów nie przegrywa, ale nie licząc tych 3 meczów to piłkarze trenera Marka Gołębiewskiego wiosną wygrali tylko raz. A przypomnijmy, że rundę rewanżową gramy od 11 lutego. Ciężko zakładać, że zespół, który stracił już 52 bramki, zdoła doczłapać się do baraży. Ta sztuka udawała im się w poprzednich sezonach, ale w tym może być piekielnie ciężko. Poza tym Górnik Łęczna ma coś do udowodnienia w rewanżowym starciu z ekipą gospodarzy, która pokonała ich jesienią. Goście ponadto wygrali 3 z 5 ostatnich meczów w delegacji, dwa natomiast przegrali. Górnik nie bierze jeńców, jest na wyjeździe bezkompromisowy. Chrobry mimo wygranej ze Skrą, cały mecz prezentował się gorzej od drużyny walczącej o utrzymanie. Wiosną gospodarze na własnym stadionie najczęściej remisowali swoje mecze, bo aż trzy razy, do tego dochodzą dwie wygrane oraz dwie porażki. 

 
 

Chrobry Głogów - Górnik Łęczna: typy

Chrobry jakimś cudem jeszcze ma matematyczne szanse na baraże, ale musiałby się dużo wydarzyć, by tak się stało. I co najgorsze to nie będzie zależeć od piłkarzy Chrobrego. Oni na pewno muszą wygrać oba ostatnie mecze i liczyć na stratę punktów Arki, Podbeskidzia, ale przede wszystkim Stali Rzeszów. Obawiam się, że to poczucie straconej szansy nie pomoże im w wygraniu tego meczu. Postawię za to na częściową rehabilitację Górnika za wynik w pierwszym meczu i postawię na remis.

3.35

REMIS

betfan

 

Chrobry Głogów - Górnik Łęczna: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Chrobry Głogów kontra Górnik Łęczna, odbędzie się 27 maja na Stadionie Miejskim w Głogowie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem..

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!