Pobierz aplikację betfan na telefon
Chrobry Głogów – Chojniczanka: typy, kursy, zapowiedź 19.02 1. liga

Walka w 1. lidze polskiej o wejście do ekstraklasy, jest zacięta. Przed nami następne starcia w ramach 20. kolejki. Chrobry Głogów dziś zmierzy się na swoim boisku z Chojniczanką. Goście świetnie rozpoczęli rundę wiosenną, a zwycięstwo pozwoliło im się wydostać ze strefy spadkowej. Teraz przed nimi wyjazd do drużyny aspirującej do awansu. Kto lepiej spisze się w tym starciu? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Chrobry Głogów – Chojniczanka.

Chrobry Głogów – Chojniczanka: Zapowiedź meczu

Dla Chrobry Głogów runda wiosenna będzie walką o baraże, w celu awansu do Ekstraklasy. Póki co mają za sobą porażkę z Ruchem Chorzów, choć raczej nikt nie spodziewał od nich chociażby punktu. Teraz będą gościć na swoim terenie Chojniczankę, która swój inauguracyjny mecz rundy wiosennej wygrali 2:0. Utrzymali więc dobrą dyspozycję ze starć sparingowych i już od pierwszych meczów zaczęli walczyć o utrzymanie się w 1. lidze polskiej. Choć nie są faworytem tego meczu, to na pewno będą groźnym rywalem dla gospodarzy.

 

Chrobry Głogów - Chojniczanka: - Typ na mecz

Chrobry Głogów niezbyt mogło się wykazać w poprzednim starciu, bo nie za często mieli piłkę przy nodze. W tym spotkaniu myślę, że pokażą lepszą stronę swojej gry i będą stwarzać o wiele więcej okazji bramkowych. Jeśli myślą gospodarze myślą o awansie, muszą takie spotkania wygrywać. Dlatego stawiam zwycięstwo Chrobry Głogów

2.23

CHROBRY GŁOGÓW

WYGRA

betfan

Chrobry Głogów - Chojniczanka: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Chrobry Głogów, a Chojniczanką w ramach 20. kolejki 1. ligi polskiej,  odbędzie się 19 lutego o 18:00 na Stadionie Chrobrego w Głogowie. Mecz będzie emitowany będzie przez stację Polsat Sport News.

    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!