Pobierz aplikację betfan na telefon
Chrapek zostaje w Polsce. Przenosi się do Piasta Gliwice

Michał Chrapek zagra w Piaście Gliwice, z którym podpisał dwuletni kontrakt. Do zespołu Waldemara Fornalika przechodzi jako wolny zawodnik.

PIAST SZUKA WZMOCNIEŃ

Ekipa z Gliwic po sześciu kolejkach jest czerwoną latarnią ligi, mając na koncie zaledwie jeden punkt. Nikt nie spodziewał się, że początek zmagań nowego sezonu będzie dla klubu ze Śląska tak słaby. Włodarze Piasta w lecie zmodyfikowali kadrę zespołu. Choć okno transferowe jest już zamknięte, wciąż można pozyskiwać wolnych zawodników. Takim sposobem do drużyny dołączył właśnie Michał Chrapek. Doświadczony w lidze zawodnik pożegnał się niedawno ze Śląskiem Wrocław, w którym spędził trzy ostatnie sezony, ale nie przedłużył kontraktu z klubem. Teraz zaliczy nowy etap w swojej karierze, chociaż wciąż pozostanie w Polsce. „Piast to nadal topowy klub w naszym kraju” – mówi piłkarz. Chrapek podpisał dwuletni kontrakt.

CHRAPEK POMOŻE SIĘ PODNIEŚĆ?

Dla Waldemara Fornalika Chrapek może być bardzo istotną postacią w zespole. To zawodnik uniwersalny, który może zagrać na kilku pozycjach w pomocy, co na pewno przyda się w przypadku kontuzji czy wykluczeń. Najprawdopodobniej będzie on rywalizować o miejsce w składzie z Tomaszem Jodłowcem, Patrykiem Lipskim, Patrykiem Sokołowskim czy też Sebastianem Milewskim. Wygląda to na niezłe uzupełnienie kadry.

Piast wkrótce będzie mógł zawalczyć o pierwszy komplet punktów w tym sezonie Ekstraklasy. Zmierzą się oni na wyjeździe z przedostatnią w tabeli Cracovią.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!