Otwórz konto
menu
STRONA STWORZONA PRZEZ BETFAN. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Chrapek zostaje w Polsce. Przenosi się do Piasta Gliwice

dodano: 11 Października 2020, autor: Agnieszka Sermak

Michał Chrapek zagra w Piaście Gliwice, z którym podpisał dwuletni kontrakt. Do zespołu Waldemara Fornalika przechodzi jako wolny zawodnik.

PIAST SZUKA WZMOCNIEŃ

Ekipa z Gliwic po sześciu kolejkach jest czerwoną latarnią ligi, mając na koncie zaledwie jeden punkt. Nikt nie spodziewał się, że początek zmagań nowego sezonu będzie dla klubu ze Śląska tak słaby. Włodarze Piasta w lecie zmodyfikowali kadrę zespołu. Choć okno transferowe jest już zamknięte, wciąż można pozyskiwać wolnych zawodników. Takim sposobem do drużyny dołączył właśnie Michał Chrapek. Doświadczony w lidze zawodnik pożegnał się niedawno ze Śląskiem Wrocław, w którym spędził trzy ostatnie sezony, ale nie przedłużył kontraktu z klubem. Teraz zaliczy nowy etap w swojej karierze, chociaż wciąż pozostanie w Polsce. „Piast to nadal topowy klub w naszym kraju” – mówi piłkarz. Chrapek podpisał dwuletni kontrakt.

CHRAPEK POMOŻE SIĘ PODNIEŚĆ?

Dla Waldemara Fornalika Chrapek może być bardzo istotną postacią w zespole. To zawodnik uniwersalny, który może zagrać na kilku pozycjach w pomocy, co na pewno przyda się w przypadku kontuzji czy wykluczeń. Najprawdopodobniej będzie on rywalizować o miejsce w składzie z Tomaszem Jodłowcem, Patrykiem Lipskim, Patrykiem Sokołowskim czy też Sebastianem Milewskim. Wygląda to na niezłe uzupełnienie kadry.

Piast wkrótce będzie mógł zawalczyć o pierwszy komplet punktów w tym sezonie Ekstraklasy. Zmierzą się oni na wyjeździe z przedostatnią w tabeli Cracovią.

Agnieszka Sermak Agnieszka Sermak

Na co dzień studentka stawiająca pierwsze kroki w branży prawnej, po godzinach fanka sportu - w szczególności piłki nożnej. Wieloletnia kibicka Wisły Kraków i aktywna działaczka stowarzyszenia Socios. Obsesja na punkcie Ekstraklasy i Premier League!

INNE NEWSY
Sporty Motorowe/

GP Hiszpanii - zapowiedź + typy 09.05

Już w niedzielę odbędzie się Grand Prix Hiszpanii Będzie to już czwarty wyścig w tym sezonie Kwalifikacje wygrał Lewis Hamilton, ale nieznacznie za nim uplasował się Max Verstappen Czy...
Warta Poznań/

2 mecze Ekstraklasy w niedzielę 09.05 - zapowiedź + typy

Do końca rozgrywek na ekstraklasowych boiskach pozostały już tylko 2 kolejki Znamy już TOP 3, natomiast nie wiemy jeszcze, kto spadnie i kto jako czwarty zagra w europejskich pucharach w...