Pobierz aplikację betfan na telefon
Chorwacja – Dania: Typy, kurs, zapowiedź | Liga Narodów 22.09

Po trzech miesiącach przerwy wraca piłkarska Liga Narodów, a więc międzynarodowe rozgrywki na najwyższym poziomie. W jednym z czwartkowych spotkań Chorwacja zagra z Danią. Walka o awans do fazy lay off będzie właśnie w tym spotkaniu. Mimo, że będzie jeszcze szóste, to jednak to spotkanie będzie o „6 punktów”. Minimalnym faworytem gospodarze, ale czy goście nie będą w stanie zaskoczyć? Zapraszam na zapowiedź spotkania Chorwacja – Dania.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Chorwacja – Dania (22.09, 20:45) – Zapowiedź meczu

Duńczycy po czterech kolejkach mają dziewięć punktów. Przegrali jedno spotkanie i to właśnie z Chorwacją, z którą zmierzą się teraz ponownie. Gospodarze mają aktualnie 9 punktów w tabeli, a goście będący tuż za nimi – 7. Stąd też to starcie będzie meczem o 6. punktów. Prawdopodobnie wygrany z tego pojedynku będzie walczył dalej w fazie play off. Minimalnym faworytem tego meczu jest Chorwacja, która ostanim razem ograła Danię na wyjeździe 1:0, choć spotkanie było mocno wyrównane. Tym razem role się odwracają i to Chorwacja będzie w roli gospodarza, czyli w teorii powinno być jeszcze łatwiej.

Liga Narodów: Chorwacja - Dania (22.09, 20:45) - typy, typowanie

Poprzednie starcie tych ekip przyniosło wiele akcji ofensywnych, jednak zaledwie trzy z nich w całym meczu zakończyło się celnym strzałem. Ciekawie wyglądała sytuacja w statystyce rzutów rożnych. Duńczycy nabili ich wtedy 8, a Chorwaci 3, więc łączna suma byłą dość wysoka. Myślę, że w tym meczu również możemy się spodziewać dużej ilości tego typu stałych fragmentów gry. Stawiam powyżej 8,5 rzutów rożnych.

1.57

POWYŻEJ

8,5 RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Liga Narodów: Chorwacja - Dania (22.09, 20:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz w ramach Ligi Narodów pomiędzy Chorwacją, a Danią odbędzie się 22 września o 20:45 na Stadionie Maksimir w Zagrzebiu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na  Polsat Sport Extra z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!