Pobierz aplikację betfan na telefon
Arabia Saudyjska – Chorwacja: Typy, kurs, zapowiedź | 16.11
Nasi grupowi rywale na Mistrzostwach Świata w Katarze, również rozgrywają ostatnie starcia towarzyskie. Arabia Saudyjska jako ostatniego przeciwnika wybrała dość wymagającą drużynę jaką jest Chorwacja. Obie reprezentacje wezmą udział w tegorocznej imprezie, więc tym starciem będą chciały z pewnością przetestować ostatnie warianty. Jak zakończ się to starcie? Zapraszam na zapowiedź spotkania Arabia Saudyjska – Chorwacja.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Mecz towarzyski : Arabia Saudyjska – Chorwacja (16.11, 13:00) – Zapowiedź meczu

Arabia Saudyjska dość solidnie przygotowuje się już dłuższy czas do Mistrzostw Świata. Gdy większość reprezentacji od września miało wolne, to grupowy rywal Polski, zdołał rozegrać pięć spotkań. W tym trzy z reprezentacjami Starego Kontynentu, co jasno może wskazywać na przygotowanie się pod drużynę Czesława Michniewicza. Również jako ostatnio starcie przyjdzie im zagrać z fenomenalną ostatnim czasem Chorwacją. Zafundowali już sobie pewny awans do gry w play offach Ligi Narodów, choć grupę mieli bardzo wymagającą.

Mecz towarzyski : Arabia Saudyjska - Chorwacja (16.11, 13:00) - typy, typowanie

Obie reprezentacje nie spotkały się jeszcze na boisku, więc ciężko porównywać ich atuty. Na pewno sporym dla gospodarzy, będzie gra na własnym boisku. Arabia bardzo rzadko przegrywa na swoim terenie, choć rzadko kiedy ma możliwość zagrać za takim rywalem jak Chorwacja. To starcie powinno być raczej pod dyktando gości, choć nie byłbym pewny czy za wszelką cenę będą chcieli wygrać, więc zdecyduje się na inny typ. Stawiam w tym pojedynku powyżej 4,5 rzutów rożnych Chorwacji

1.50

CHORWACJA

POWYŻEJ 4,5 RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Mecz towarzyski : Arabia Saudyjska - Chorwacja (16.11, 13:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz towarzyski pomiędzy Chorwacja, a Arabią Saudyjską odbędzie się 16 listopada o 13:00 na MRSOOL Park w Riyadh. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym polskim kanale. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go lub stronie sport.tvp.pl.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!