Chojniczanka – Skra Częstochowa: typy, kursy, zapowiedź 13.02 1. liga

Wojciech Sikora

13 lutego 2023

Skra Częstochowa

Powrót zaplecza polskiej Ekstraklasy już przyniósł sporo emocji. Dziś zamknięcie 19. kolejki, w której zmierzy się Chojniczanka ze Skrą Częstochowa. Na sam koniec przyjdzie śledzić nam zmagania dwóch drużyn mających sporo do udowodnienia. Zajmują, bowiem one dwa ostatnie miejsca w tabeli. Kto lepiej zaprezentuje się w spotkaniu powrotnym? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Chojniczanka – Skra Częstochowa.

Chojniczanka – Skra Częstochowa: Zapowiedź meczu

Po czterech starciach towarzyskich w tym roku Chojniczanka zdaje się dobrze przygotowana do walki o utrzymanie. Mają za sobą cztery takie spotkania i o ile pierwsze przegrali, to w kolejnych trzech odnieśli same zwycięstwa. Teraz po sześćiu ligowych starciach bez kompletu punktów, będą starali się przerwać tę niechlubną serię meczem na swoim terenie z drużyną z Częstochowy. Skra rozegrała w tym roku aż pięć sparingów, ale wygrali tylko jeden z nich. Sami też mają o wiele dłuższą serię meczu bez wgranej w pierwszej lidze polskiej, bo wynosi aktualnie dziewięć.

 

Chojniczanka - Skra Częstochowa: - Typ na mecz

Faworytem, choć minimalnym, na to spotkanie jest Chojniczanka. Gospodarze mają też pewnie chęć rewanżu za pierwsze ich spotkanie bezpośrednie w tym sezonie, gdzie w Częstochowie przegrali 0:2. Goście zdaja się być w dość poważnych kłopotach i myślę, że z tej dwójki, to drużyna z Chojnic ma większe szanse na utrzymanie. Stawiam, że to oni już dziś zaczną walkę o utrzymanie od kompletu punktów.

2.08

CHOJNICZANKA WYGRA

betfan

Chojniczanka - Skra Częstochowa: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Chojniczanką, a Skrą Częstochowa w ramach 19. kolejki Fortuna 1 ligi,  odbędzie się 13 lutego o 18:00 na Stadionie Miejskim w Chojnicach. Mecz emitowany będzie przez stację Polsat Sport News.

    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy