Chojniczanka – Ruch Chorzów: typy, kursy, zapowiedź 10.03 | I Liga

Bartłomiej Cichecki

09 marca 2023

Chojniczanka - Ruch Chorzów: typy, kursy, zapowiedź 10.03 | I Liga

Oba zespoły nie wygrały w poprzedniej kolejce. Gospodarze przegrali ze Stalą Rzeszów, natomiast Ruch Chorzów zremisował z Górnikiem Łęczna. Broniąca się przed spadkiem drużyna z Chojnic tylko lub aż zremisowała w Chorzowie z Ruchem jesienią zeszłego roku. Czy poznamy w tym sezonie zwycięzcę tego dwumeczu czy też dwa razy padnie remis?  Zapraszam na zapowiedz oraz typy bukmacherskie do meczu Chojniczanka – Ruch Chorzów! 

Chojniczanka – Ruch Chorzów: – Zapowiedź

Chojniczanka gdyby nie epicka forma strzelecka Tomasza Mikołajczaka to dawno już mogłaby pakować walizki po przegranej walce o utrzymanie się w lidze.

Ruch Chorzów ma spore aspiracje w tym sezonie. Obecnie są na drugim miejscu z niewielką stratą do lidera ŁKS. Piątkowe zwycięstwo pozwoli im zasiąść na tronie lidera ligi. Ciekawe na jak długo?

Krótko mówiąc, w tych meczach dzieje się! W każdym z 5 rozigranych meczów oglądaliśmy bramkę z obu stron. Na jesieni też działo się w Chorzowie. Wówczas padł remis (1:1). 

 

Chojniczanka - Ruch Chorzów:- Typy bukmacherskie, kursy

2.11

RUCH WYGRA

betfan

Mimo wszystko Ruch Chorzów. Wyglądają na kandydata do awansu, nie do play-off. Ekipa mocna, dojrzała i skuteczna. Chojnice mogą postraszyć Mikołajczakiem, który jak co sezon na zapleczu strzela regularnie.

Chojniczanka - Ruch Chorzów: - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Piątkowy mecz między Chojniczanką, a Ruchem Chorzów w ramach 23. kolejki 1 ligi odbędzie się 10. marca na Stadion Miejskim w Chojnicach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy