Pobierz aplikację betfan na telefon
Chojniczanka – Puszcza: typy, kursy, zapowiedź 26.02 | I Liga

W Niepołomicach niesamowite ciśnienie na awans do Ekstraklasy! Klub jest bardzo bliski zrobienia czegoś historycznego i to jeszcze w tym sezonu. To dzięki wysokiej lokacie, którą wypracowali sobie piłkarze Puszczy jeszcze jesienią. U rywala również ciśnienie, ale z zupełnie innego powodu. W Chojnicach modlą się, by nie spaść z ligi. Przed nami bardzo ważny mecz. Zapraszam na zapowiedz meczu Chojniczanka – Puszcza! 

Chojniczanka – Puszcza: – Zapowiedź

Na przeciwnych biegunach znajdują się w ligowej tabeli oba kluby i po tym meczu ich sytuacja diametralnie się nie zmieni. Wszyscy w Niepołomicach liczą, że dziś dojdzie do jedenastej wygranej w lidze i umocnieniu się w czołówce ligi.

Chojniczanka zajmuje siedemnaste miejsce w tabeli. Wiosną zagrali już dwa mecze i jeden z nich wygrali, a drugi przegrali. Natomiast to Puszcza wiosną ma problem. Wiosną klub ten poniósł dwie porażki w dwóch meczach czym bardzo źle rozpoczął rundę.

Chojniczanka jeszcze nigdy nie wygrała z Puszczą na własnym stadionie. Ciekawe czy uda się tego dokonać podczas znakomitego sezonu w wykonaniu Puszczy. 

 

Chojniczanka - Puszcza:- Typy bukmacherskie, kursy

2.58

PUSZCZA WYGRA

betfan

Oczekuję, że gospodarze mnie nie zawiodą i przegrają to spotkanie tak jak większość swoich meczów jesienią. Uważam, że na tę chwilę to Puszcza jest zupełnie z innej ligi jako rywal dla Chojniczanki i goście powinni dopisać sobie 3 punkty.

Chojniczanka - Puszcza: - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielni mecz między Chojniczanki Chojnice z Puszczą w ramach 21. kolejki 1 ligi odbędzie się 26. lutego na Stadion Miejskim w Chojnicach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!