Pobierz aplikację betfan na telefon
Chojniczanka – Odra Opole. Typy, kursy, zapowiedź 30.10 | 1. liga
W niedzielę w ramach 16. kolejki 1. ligi, Chojniczanka zagra z Odrą Opole. Obie drużyny są w dolnej części tabeli. Czy którejś uda się przełamać serię spotkań bez wygranej? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Chojniczanka – Odra Opole.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: Chojniczanka – Odra Opole (30.10, 15:00) – zapowiedź meczu

Chojniczanka jest 15. drużyną 1. ligi. Klub ten jest w bardzo słabej dyspozycji. Przegrał bowiem wszystkie trzy minione mecze ligowe. Musiał uznać wyższość Sandencji Nowy Sącz, Resovii Rzeszów i Arki Gdynia. Odra Opole zajmuje przedostatnie miejsce. Nie wygrał od czterech kolejek. W trakcie tej serii zremisował z Chrobrym i Ruchem Chorzów, ale przegrał z Puszczą Niepołomice i Stalą Rzeszów.

1. liga: Chojniczanka - Odra Opole (30.10, 15:00) - typy

Typy Chojniczanka - Odra Opole

Jak widać, dyspozycja obu drużyn jest bardzo słaba. Chojniczanka ma jednak szanse na przełamanie. Gra u siebie i to w dodatku z drużyną, która straciła do tej pory najwięcej goli. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy.

2.30

WYGRANA CHOJNICZANKI

betfan

1. liga: Chojniczanka - Odra Opole (30.10, 15:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Chojniczanki z Odrą Opole, odbędzie się 30 października o 15:00. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego starcia.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!