Pobierz aplikację betfan na telefon
Chelsea nie zwalnia tempa. Havertz w The Blues

Chelsea króluje w letnim oknie transferowym. The Blues sięgają po wiele głośnych nazwisk, a nowi zawodnicy mogą stanowić wspaniałą melodię przyszłości. Teraz na swojej liście odznaczyli kolejną pozycję, gdyż pięcioletni kontrakt z klubem z Londynu podpisał Kai Havertz.

NAJDROŻSZY NIEMIEC W HISTORII PIŁKI

Pomocnik przenosi się do Premier League z Bayeru Leverkusen, gdzie odnotowywał świetne liczby i stał się obiektem zainteresowania wielu zespołów. Chelsea musiało przygotować się na bardzo duży wydatek, aby młody zawodnik zasilił kadrę klubu. Reprezentant Niemiec kosztował prawie 70 milionów euro, co przebiło niedawny rekord transferowy innego Niemca – Timo Wernera, który wkrótce będzie klubowym kolegą Havertza. W grę wchodzą również dodatkowe bonusy, co dodatkowo podwyższa wydatki. Klub był jednak bardzo zdeterminowany w pozyskaniu piłkarza, a sam Havertz nie ukrywa swojej radości z podpisania kontraktu z Chelsea. „To spełnienie moich marzeń” – mówi Niemiec.

PRZEŁOMOWY SEZON DLA CHELSEA?

Cały świat piłkarski w ostatnim czasie kieruje swoją uwagę na drużynę z Londynu, która nie zatrzymuje się w swojej ofensywie transferowej. Tego lata do zespołu Franka Lamparda dołączyli Hakim Ziyech, Timo Werner, Ben Chilwell, Malang Sarr i Thiago Silva. Za wszystkich wymienionych klub zapłacił ponad 220 milionów euro. Kibice The Blues oczekują, że w tym roku silna kadra będzie do ostatniej kolejki walczyć o mistrzostwo kraju

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!