Pobierz aplikację betfan na telefon
Chelsea – Manchester United: Typy, kursy, zapowiedź | 22.10 Premier League
Zaledwie dwa dni temu zakończyliśmy 12. kolejkę Premier League, a już dziś rozpoczynamy 13. Chelsea w meczu zamykającym sobotnie starcia ligi angielskiej zagra przeciwko Manchesterowi United. Zapowiada się, więc niesamowicie emocjonujące starcie z racji formy w jakiej są obie ekipy. Żadna z drużyn nie przegrała od pięciu spotkań. Czy w tym starciu, któraś z nich polegnie? Czy może będziemy świadkami podziału punktów.  Zapraszam na zapowiedź spotkania Chelsea – Manchester United.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Premier League: Chelsea – Manchester United (22.10, 18:30) – zapowiedź meczu

Obie ekipy nie przegrały od pięciu spotkań. Obie również nie mają jeszcze pewnego awansu w europejskich ligach, choć lepsza sytuacja jest po stronie Macnhesteru United. W lidze dzieli ich zaledwie punkt, o który aktualnie lepsza jest ekipa gospodarzy. Oba zespoły definiuje też bardzo kiepski początek sezonu, ale i odrodzenie w czasie. Nawet tyle samo bramek mają strzelone obie ekipy – 15. Taką samą ilość United stracił i tu jest największa różnica, bo The Blues, wyciągało piłkę z siatki pięć razy mniej. Niemniej jednak zapowiada nam się bardzo wyrównane starcie, a sytuacja w tabeli narzuca wręcz, by nazwać to spotkanie meczem o „6 punktów”.

Premier League: Chelsea - Manchester United (22.10, 18:30) - typy

Typy Chelsea - Manchester United

Nie dość, że wszystkie aktualne statystyki wskazują na wyrównane starcie, historia meczów bezpośrednich pokazuje również to udowadnia. Bowiem, na pięć ostatnich spotkań, aż czterokrotnie padał remis. Nie wiadomo kompletnie czego oczekiwać po tym meczu, więc ja nie będę typował wyniku. Spróbuję zagrać tu rzuty rożne, których oba zespoły nabijają sporo. Typuję powyżej 8,5 rzutów rożnych.

1.57

POWYŻEJ

8,5 RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Premier League: Chelsea - Manchester United (22.10, 18:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Cheslea z Manchesterem United w ramach 13. kolejki Premier League, odbędzie się 22 października o 18:30 na Stamford Bridge w Londynie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!