Pobierz aplikację betfan na telefon
Chartlon – Brighton: Typy, kursy, zapowiedź | 21.12 EFL CUP
Pozostały już ostatnie starcia w ramach EFL Cup, by wyłonić ostateczną ósemkę. Chartlon w ramach 1/8 finału, podejmie na swoim terenie Brighton. Faworytem zdecydowanie są goście, głównie z racji jakości jaką niesie ze sobą zespół z Premier League. Gospodarze jako trzecioligowa ekipa, w dodatku bez formy, nie powinna sprawić większego zagrożenia. Czy na pewno mewy zdominują to starcie? Zapraszam na zapowiedź spotkania Chartlon – Brighton.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

EFL Cup: Chartlon – Brighton (21.12, 20:45) – zapowiedź meczu

Chartlon nie potrafi się zdobyć na zwycięstwo w swojej lidze i od siedmiu spotkań nie odnieśli zwycięstwa. Teraz przyjdzie im się spotkać z drużyną pierwszoligową, a co za tym idzie powinno im być jeszcze trudniej niż w poprzednich starciach. Jedyną niewiadomą będzie przygotowanie do tego pojedynku gości, z racji iż nie rozegrali meczu aż od 8 grudnia. Obie ekipy znają się jeszcze sprzed lat i gry w Championship, jednak ostatni taki mecz mieli w 2016 roku. Wtedy to lepiej spisywały się mewy i teraz również na to się zanosi.

EFL Cup: Chartlon - Brighton (21.12, 20:45) - typy

Typy Chartlon - Brighton

To spotkanie powinno być w pełni zdominowane przez Brighton i raczej nie zakładam, by Chartlon mogło zagrozić gościom. Gospodarze nawet mimo meczu na swoim boisku i wsparciu własnych kibiców, raczej nie mogą liczyć tutaj na awans. Nie bez przyczyny bukmacherzy stawiają go w roli mocnego faworyta. Ja stawiam w tym pojedynku na wygraną gości z handicapem 0:1.

1.84

BRIGHTON WYGRA

Z HANDICAPEM 0:1

betfan

EFL Cup: Chartlon - Brighton (21.12, 20:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz Chartlon z Brighton  w ramach 1/8 finału EFL Cup, odbędzie się 21 grudnia o 20:45 na The Valley w Londynie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!