Pobierz aplikację betfan na telefon
CFR Cluj – Pjunik Erywań, MATCHDAY BOOST
W środę odbędą się kolejne mecze eliminacji Ligi Mistrzów. Trwa pierwsza runda kwalifikacji do elitarnej Champions League. W jednym z meczów CFR Cluj podejmować będzie Pjunik Erywań. Czy gospodarze zapewnią sobie awans do drugiej rundy? BETFAN w swojej codziennej promocji MATCHDAY BOOST wziął pod lupę to spotkanie.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

Liga Mistrzów: CFR Cluj – Pjunik Erywań (13.07, 20:30) – MATCHDAY BOOST

Spośród dzisiejszych meczów, polski legalny bukmacher BETFAN przygotował ofertę specjalną na mecz CFR Cluj – Pjunik Erywań. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić wygraną Cluj. BETFAN podwyższył kurs na taki zakład na aż 1.50 (tradycyjna oferta 1.22). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 100 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO.

1.50

WYGRANA CFR CLUJ

max 100zł

betfan


 

Liga Mistrzów: CFR Cluj – Pjunik Erywań (13.07, 20:30) – zapowiedź

W pierwszym meczu padł remis 0:0. W Armenii mimo gry na ciężkim terenie mistrz Rumunii zdominował mecz i zabrakło tylko bramki, aby zamknąć mecz. Na swoim stadionie CFR Cluj powinien już sobie na spokojnie poradzić. W przeszłości Cluj regularnie grał w fazie grupowej Ligi Mistrzów, czy Ligi Europy. Kibice w Rumunii chcieliby, aby klub nawiązał do tamtych czasów, a przejście takiego zespołu jak Pjunik Erywań musi być obowiązkiem.

Liga Mistrzów: CFR Cluj - Pjunik Erywań (13.07, 20:30) - transmisja TV, online, gdzie obejrzeć?

Środowy mecz pomiędzy CFR Cluj, a Pjunikiem Erywań odbędzie się o godzinie 20:30 na Stadionul Dr. Constantin Rădulescu w Cluj-Napoca. Mecz ten nie będzie transmitowany w polskiej telewizji.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!