Celje – Łomża Kielce: Typy, kurs, zapowiedź | Liga Mistrzów 27.10

Wojciech Sikora

27 października 2022

Vive Kielce
W tym roku, w Lidze Mistrzów 2022/2023,  aż dwie polskie drużyny piłki ręcznej znalazły się wśród najlepszej 16. Celje w ramach piątej kolejki grupy B zmierzy się z Łomżą Kielce. Zdecydowanym faworytem goście mający już w tej edycji na swoim koncie trzy mocne zwycięstwa. Gospodarze dokonali tego zaledwie raz. Czy i tym razem Kielczanie nie zawiodą?  Zapraszam na zapowiedź spotkania Celje – Łomża Kielce.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Mistrzów: Celje – Łomża Kielce (27.10, 18:45) – Zapowiedź meczu

Polska ekipa ma za sobą sześć meczów ligowych, w których zgarnęli komplet punktów. W ostatnim czasie ominęli dwie kolejki i udali się na Klubowe Mistrzostwa Świata, gdzie zajęli trzecie miejsce. W Lidze Mistrzów po zwycięstwie z Nantes 40:33, nie potrafili później zrewanżować się Barcelonie za finał poprzedniej edycji. Z dumą Katalonii praktycznie cały mecz tracili dystans kilku bramek i ostatecznie odnieśli porażkę 28:32. Z duńskim Aalborg, na ich terenie, prowadzili praktycznie całe spotkanie i ostatecznie udało im się wygrać 28:30. W czwartej kolejce po szalonym starciu z Kiel wygrali aż 40:37.
Celje, ich najbliższy rywal, w lidze radzi sobie świetnie i mają po sześciu kolejkach komplet punktów. W Lidze Mistrzów wygląda to o wiele gorzej, bowiem wygrywali tylko raz, za to bardzo zaskakująco z Kiel 38:36. Pozostałe spotkania już bardzo wysoko przegrywali.

Liga Mistrzów: Celje - Łomża Kielce (27.10, 18:45) - typy, typowanie

W tym starciu nikogo nie dziwi fakt, że murowanym faworytem jest drużyna Łomży Kielce. Tak naprawdę obie ekipy dzieli przepaść poziomów, a jedyną szansą dla gospodarzy jest fakt, że goście mogą być podmęczeni Klubowymi Mistrzostwami Świata. Mimo to, nawet zmiennicy powinni sobie poradzić taką drużyną. Stawiam w tym starciu, że Łomża wygra i będzie powyżej 5,5 gola.

1.83

ŁOMŻA KIELCE WYGRA

I POWYŻEJ 65,5

betfan

Liga Mistrzów: Celje - Łomża Kielce (27.10, 18:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz Ligi Mistrzów piłki ręcznej pomiędzy Celje, a Łomżą Kielce odbędzie się 27 października o 18:45 na hali Zatorog. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eurosport 1 z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Eurosportu.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy