Pobierz aplikację betfan na telefon
CCT Season 1 Global Finals 2024: Typy, kursy, zakłady
Już w czwartek wystartuje kolejny duży turniej w CSGO2. Będzie to CCT Season 1 Global Finals. Zobaczymy podczas tego turnieju polskie ENCE, więc warto śledzić zmagania tych rozgrywek. Kto podczas nich ostatecznie okaże się najlepszy i sięgnie po końcowy triumf? Zapraszam do zapoznania się z zapowiedzią turnieju CCT Season 1 Global Finals 2024 oraz sprawdzenia typów na turniej. Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na turniej CCT Season 1 Global Finals 2024?
  2. Zapowiedź turnieju CCT Season 1 Global Finals 2024
  3. Jakie są kursy na turniej CCT Season 1 Global Finals 2024?
  4. Gdzie obejrzeć turniej CCT Season 1 Global Finals 2024?

CCT Season 1 Global Finals 2024 typy bukmacherskie

2.00

LIQUID WYGRA GR. C

betfan
CCT Season 1 Global Finals to start od fazy grupowej. Będziemy mieli 4 grupy, a w jednej z nich polskie ENCE. Zagrają oni w grupie B i wydaje się, że mogą mówić o dobrym losowaniu, albowiem mają spore szanse na awans do Play-Offów. Najciekawiej natomiast zapowiada się walka w grupie D, gdzie będziemy mieć także największego faworyta do końcowego triumfu. Ja jednak przyglądnę się grupie C. Mianowicie postawię, że wygra ją Team Liquid po kursie 2.00. Podczas ostatniego turnieju ESL Pro League 19 doszli do ćwierćfinału. Przegrali jednak z Astralis, a więc mocną ekipą. Tutaj w grupie nie mają aż tak silnych drużyn, albowiem wydaje się, że największym zagrożeniem będzie PAIN, ale z nimi powinni sobie poradzić. Z ograniem OG, a przede wszystkim Amkal nie powinni mieć większych problemów.

CCT Season 1 Global Finals 2024 kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów pojawiły się już kursy bukmacherskie na wydarzenie CCT Season 1 Global Finals 2024. Możemy obstawiać zarówno poszczególne spotkania, jak i zakłady długoterminowe, w których możemy typować zwycięzce całego turnieju. Głównym faworytem do sięgnięcia po końcowy tytuł, z wyceną kursową 2.49 jest Astralis, na drugim miejscu uplasowana została drużyna Eternal Fire (kurs 5.50), kolejno Team Liquid (kurs 6.00) oraz Pain Gaming (kurs 10.00). Na polską drużynę ENCE natomiast znajdziemy mnożnik na poziomie bardzo wysokim, wynoszącym aż 21.00.

CCT Season 1 Global Finals 2024 GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO?

Wszystkie spotkania IEM Katowice 2024 będą transmitowane na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!