Pobierz aplikację betfan na telefon
Casper Ruud – Taylor Fritz: typy, zapowiedź, kursy | 15.11 ATP Finals 2022
Na wieczór, dnia trzeciego z ATP Finals, będziemy mogli śledzić mecz dwóch tenisistów, którzy zaskakująco wygrali swoje pierwsze starcia. Casper Ruud, bo ograniu znakomitego w tym sezonie, Felixa Augera-Aliassime, będzie podejmować Taylora Fritza. Amerykanin ma za sobą udaną potyczkę z Rafalem Nadalem. Który z nich utrzyma świętną dyspozycję z pierwszego starcia i zapewni sobie awans? Zapraszam na zapowiedź spotkania Casper Ruud – Taylor Fritz.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ATP Finals 2022: Jak rozgrywane są mecze?

Formuła turnieju wygląda tak samo, jak w przypadku kobiet. Spośród ośmiu najlepszych zawodników rankingu ATP Race, tworzone są koszyki w, których znajduje się po dwóch graczy. Z nich rozlosowuje się po czterech graczy to Grupy Czerwonej i Grupy Zielonej. Zawodnicy grają następnie w grupie systemem każdy z każdym, by wyłonić z każdej z nich po dwóch półfinalistów. Co ciekawe, jest to jedyny turniej gdzie można przegrać dwa mecze, a mimo to awansować do następnej rundy.

ATP Finals 2022: Casper Ruud – Taylor Fritz (15.11, 21:00): Zapowiedź

Casper Ruud w pierwszym starciu rundy grupowe był skazywany na porażkę. Mimo to, stanął na wysokości zadania, choć Felix Auger-Aliassime zagrał bardzo dobre spotkanie. W ostateczności to Norweg okazał się lepszy znajdując sposób na mocne serwisy Kanadyjczyka i zwyciężył 7:6, 6:4. W kolejnym meczu znów czeka go bardzo wymagający tenisista na podaniu, jednakże jeśli będzie tak dobrze returnował jak w poprzednim starciu to ma duże szanse w tym pojedynku.
Taylor Fritz pokazał jeden ze swoich lepszych meczów, nie dając praktycznie szans Rafaelowi Nadalowi. Przez całe spotkanie serwował na tyle świetnie, że nie musiał bROnić żadnego break pointa, a sam stworzył sobie aż dziewięć okazji do przełamania, z czego wykorzystał dwie. Taki serwis w połączeniu z silnym forehandem może dać bardzo dużą przewagę na korcie.

ATP Finals 2022: Casper Ruud - Taylor Fritz (15.11, 21:00): Typy

1.42

RUUD WYGRA SETA

betfan

Zawodnicy nigdY dotychczas ze sobą nie rywalizowali, a co za tym idzie początek meczu może być badaniem umiejętności przeciwnika. Wydaję mi się, że kluczową rolę odegra return Ruuda, który może z biegiem meczu coraz bardziej irytować Amerykanina. Minimalnym faworytem tego starcia jest Fritz, choć ja uważam, że Ruuda bedzie stać na wyrwanie chociażby seta w tym spotkaniu.

Next Gen Finals 2022: Casper Ruud - Taylor Fritz  (15.11, 21:00): Transmisja, gdzie oglądać?

Wtorkowy mecz rundy drugiej w grupie zielonej  pomiędzy Casperem Ruudem a Taylorem Fritzem w ramach ATP Finals 2022, odbędzie się 15 listopada o godzine 21:00. To starcie będzie można oglądać na kanałach Polsat Sport, lub w aplikacji Polsat Box Go, przez cały tydzień. Link do śledzenia na sport.betfan.pl znajduje się poniżej.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!