Pobierz aplikację betfan na telefon
Casper Ruud – Andriej Rublow: typy, zapowiedź, kursy | 19.11 ATP Finals 2022
W walce o tegorocznej tytuł ATP Finals pozostała już tylko czwórka graczy. Casper Ruud zagra o finał z Andriejem Rublowem. Raczej innego Rosjanina typowało się jako tego, który awansuje z grupy czerwonej do półfinału. Mimo wszystko to świetna gra tego młodszego poniosła go aż tutaj. Czy napędzony wczorajszą wygraną z Grekiem, będzie w stanie pokonać Norwega? Zapraszam na zapowiedź spotkania Casper Ruud – Andriej Rublow.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ATP Finals 2022: Jak rozgrywane są mecze?

Formuła turnieju wygląda tak samo, jak w przypadku kobiet. Spośród ośmiu najlepszych zawodników rankingu ATP Race, tworzone są koszyki w, których znajduje się po dwóch graczy. Z nich rozlosowuje się po czterech graczy to Grupy Czerwonej i Grupy Zielonej. Zawodnicy grają następnie w grupie systemem każdy z każdym, by wyłonić z każdej z nich po dwóch półfinalistów. Co ciekawe, jest to jedyny turniej gdzie można przegrać dwa mecze, a mimo to awansować do następnej rundy.

ATP Finals 2022: Casper Ruud – Andriej Rublow (19.11, 21:00): Zapowiedź

Casper Ruud awansował z grupy zielonej z pierwszego miejsca, choć jego ostatni mecz z Nadalem przegrał 0:2. Mimo wszystko jego gra wyglądała świetnie, nawet serwis, który raczej nie był najmocniejszą bronią Norwega, dawał mu w meczach grupowych sporo punktów. No może poza tym ostatnim, gdzie Nadal świetnie spisał się na returnie.
Teraz Norweg znów zagra z bardzo dobrze returnująym Andriejem Rublowem. Rosjanin w ostatnim meczu grupowym nie miał tak swobodnej sytuacji jak Ruud, bo musiał swoje starcie z Grekiem wygrać. Udało mu się to, mimo że przegrał pierwszą partię 3:6. Serwis i return były bardzo kluczowe w grze Rosjanina i bardzo pomogły mu w wygraniu dwóch kolejnych partii.

ATP Finals 2022: Casper Ruud - Andriej Rublow (19.11, 21:00): Typy

1.71

RUBLOW WYGRA

betfan

Rosjanin świetnie pokazał się w grupowych starciach i bardzo wyraźnie pokazał, że zamierza powalczyć tutaj o finał. Ruud zgasł bardzo w spotkaniu z Nadalem, choć można się było tego spodziewać, bo tak naprawdę awans z pierwszego miejsca miał już zapewniony. Myślę, mimo wszystko, że rozpędzony Andriej pokaże swoją siłę na returnie i serwisie, co powinno bardzo pomóc w pokonaniu Norwega. Typuje tu zwycięstwo Rosjanina.

ATP Finals 2022: Casper Ruud - Andriej Rublow (19.11, 21:00): Transmisja, gdzie oglądać?

Sobotni mecz, w którym powalczy o finał Casper Ruud i Andriej Rublowe, w ramach ATP Finals 2022, odbędzie się 18 listopada o godzinie 21:00. To starcie będzie można oglądać na kanałach Polsat Sport, lub w aplikacji Polsat Box Go, przez cały tydzień. Link do śledzenia na sport.betfan.pl znajduje się poniżej.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!