Carlos Alcaraz – Daniił Miedwiediew: typy, kursy, zapowiedź | 19.03 Indian Wells
Carlos Alcaraz po powrocie do regularnej gry jest w tym sezonie niesamowity. Ma za sobą dwa finały z czego jeden wygrany, a przed nim kolejny. W Indian Wells 2023 zmierzy się z Daniiłem Miedwiediewem, który od przegranej w 1/16 finały Australian Open, wygrał trzy kolejne tytuły, a teraz staje przed szansą na czwarty. Kto będzie w tym pojedynku górą? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Carlos Alcaraz – Daniił Miedwiediew.

Carlos Alcaraz – Daniił Miedwiediew: Zapowiedź

Carlos Alcaraz powrót do gry w tym sezonie rozpoczął od dwóch turniejów w Ameryce Południowej, W Buenos Aires okazał się lepszy w finale od Camerona Norriego i zgarnął pierwszy tytuł w tym roku. Tydzień później w meczu o tytuł w Rio de Janeioro, w tym samym składzie, musiał uznać wyższość Brytyjczyka. Turniej w Indian Wells jest jego pierwszym na kortach twardych w tym roku, ale wszedł w nie zdecydowanie i pewnie. W drodze do finału nie przegrał żadnego seta.
Teraz przed Hiszpanem największy test, jaki mógł na niego trafić w aktualnej fazie sezonu. Zmierzy się bowiem z Daniiłem Miedwiediewem, który ma za sobą nieudany turniej w Australian Open, gdzie zakończył na 1/16. Później jednak kompletnie zdominował każdy turniej, wygrywając w Rotterdamie, Doha i Dubaju. W Indian Wells największy problem w drodze do finały miał w trakcie meczu z powracającym Alexandrem Zverevem. Po przegranym pierwszym secie, w drugim upadł i wydawało się, że nie wróci już do pełnej sprawności. Mimo to pokonał Niemca 6:7, 7:6, 7:5.

Carlos Alcaraz - Daniił Miedwiediew: Typ

1.41

MIEDWIEDIEW

WYGRA SETA

Przed nami finał, który chciał zobaczyć każdy. Wymarzony skład, gwarantujący niesamowite emocje, gdzie faworytem jest Carlos Alcaraz. Hiszpan może mieć przewagę motoryczną i poruszaniu się po korcie, bo robi to świetnie. Rosjanin już w półfinale miał spore problemy z Francesem Tiafoe, gdzie wygrał 7:5, 7:6. Wciąż jednak Daniiłowi towarzyszy świetny serwis, ale i świetny return. Światowa dwójka nie zmierzyła się jeszcze z tak wymagającym rywalem, w tym turnieju i myślę, że Miedwiediew ma tutaj spore szanse na seta.

Carlos Alcaraz - Daniił Miedwiediew: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz finałowy turnieju ATP w Indian Wells z udziałem Carlosa Alcaraza, który zagra z Daniiłem Miedwiediewem odbędzie się  20 marca o godzinie 00:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Polsat Sport, lub w serwisie Polsat Box Go. Relacje z meczu dostępna będzie też na sport.betfan.pl.