Pobierz aplikację betfan na telefon
Cadiz – Atletico Madryt: Typy, kursy, zapowiedź 29.10 | La Liga
W sobotę kontynuujemy 12. kolejkę La Ligii i tego dnia będziemy mogli śledzić aż trzy starcia. W jednym z nich zmierzy się w nim Cadiz, która na swoim boisku będzie podejmować Atletico Madryt. Goście już zaprzepaścili szansę na awans w Lidze Mistrzów, więc mogą skupić się w pełni na starciach ligowych. Zadanie wydaje się proste, bo gospodarze znajdują się w strefie spadkowej. Czy drużyna Simeone stanie na wysokości zadania? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Cadiz – Atletico Madryt.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

La Liga: Cadiz – Atletico Madryt (29.10, 16:15) – zapowiedź meczu

Gospodarze po serii czterech remisów w poprzedniej kolejce polegli. Ich sytuacja w tabeli bardzo powoli się poprawia. Wciąż znajdują się na przedostatniej lokacie w tabeli. Na pewno najbliższe spotkanie nie będzie dal nich proste. Goście, bowiem aktualnie okupują trzecią pozycję w tabeli i na pewno chcą walczyć w tym sezonie o najawyższe cele w lidze. Mogą się właśnie skupić w pełni na Lidze, bo spotkanie w Lidze Mistrzów może dać już im tylko Ligę Europy.

La Liga: Cadiz - Atletico Madryt (29.10, 16:15) - typy

Typy Cadiz - Atletico Madryt

Goście muszą szybko zapomnieć o niestrzelonym karnym w Lidze Mistrzów, który sprawił, że jedynie mogą zagrać w tym sezonie w Lidze Europy. Stawiam w tym spotkaniu wygraną gości.

1.60

ATLETICO WYGRA

betfan

La Liga: Cadiz - Atletico Madryt (29.10, 16:15) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Cadiz z Atletico Madryt w ramach 12. kolejki La Ligii odbędzie się 28 października o godzinie 16:15 na Estadio Nuevo Mirandilla w Cadiz. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport 2.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!