Pobierz aplikację betfan na telefon
Bundesliga: Kiedy wraca do gry? Ramowy kalendarz sezonu 22/23

Bundesliga jako pierwsza liga z TOP 5 zakończyła rozgrywki w sezonie 2021/2022. Mistrzem został po raz kolejny Bayern Monachium, a wicemistrzem Borussia Dortmund. Kiedy Bundesliga wróci do gry? Sprawdź, jak prezentuje się kalendarz ramowy na przyszły sezon.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bundesliga 2022/2023: Ramowy plan następnego sezonu

Pewnie wielu z Was zastanawiam się, kiedy powróci jedna z najlepszych lig w Europie. Już spieszymy z odpowiedzią na to pytanie. Bundesliga do gry powróci już 6 sierpnia. Wtedy to właśnie odbędzie się pierwsza kolejka zmagań u naszych zachodnich sąsiadów. Z pewnością Bayern po raz kolejny będzie chciał obronić tytuł mistrza Niemiec, a na jego drodze ponownie staną przede wszystkim Borussia Domrtund oraz RB Lipsk. Będziemy również mieli wielkie powroty do najwyższej klasy rozgrywek. Miejsca Arminii Bielefeld i Furth zajmą na przyszły sezon Schalke oraz Werder Brema.

Ramowy kalendarz sezonu 2022/2023 w Bundeslidze:

5 sierpnia 2022 -> Początek sezonu (pierwsza kolejka)

12 listopada 2022 -> Ostatnia kolejka przed przerwą na mundial 2022

20 stycznia 2023 -> Powrót do gry po przerwie reprezentacyjnej i zimowej

27 maja 2023 -> 34. (ostatnia) kolejka Bundesligi

Bundesliga 2022/2023: Najważniejsze informacje, transmisja w Polsce

Bundesliga niezmiennie pozostaje jedną z najlepszych lig w Europie, zatem na pewno warto śledzić, co dzieje się za naszą zachodnią granicą. W nowym sezonie z pewnością to Bayern Monachium będzie głównym faworytem do zdobycia mistrzowskiego trofeum. Na pewno wiele osób jest ciekawych, jak na tym poziomie poradzą sobie beniaminkowie, czyli Werder Brema oraz Schalke, które mają niemałe zasługi w historii niemieckiego futbolu.

Transmisję wszystkich meczów Bundesligi w przyszłym sezonie niezmiennie zaoferuje nam Viaplay. Oprócz tego będzie tam można oglądać również mecze 2. Bundesligi.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!