Pobierz aplikację betfan na telefon
Bundesliga: TSG Hoffenheim – Borussia Dortmund: Typy na 22.01

W sobotę, 22 stycznia, Bundesliga zaoferuje nam aż 6 bardzo ciekawych spotkań. Skupimy się oczywiście na hicie tego dnia, czyli starciu TSG Hoffenheim z Borussią Dortmund, ale będą również typy na inne mecze.

Bundesliga: Wszystkie mecze w sobotę 22.01

15:30 Borussia Monchengladbach – FC Union Berlin
15:30 Bayer Leverkusen – FC Augsburg
15:30 Furth – FSV Mainz
15:30 SC Freiburg – VfB Stuttgart
15:30 TSG Hoffenheim – Borussia Dortmund
18:30 Bochum – FC Koln

Bundesliga: TSG Hoffenheim – Borussia Dortmund (22.01, 15:30)

Sobotni hit w Bundeslidze. TSG Hoffenheim zmierzy się na własnym boisku z Borussią Dortmund. Jest to starcie pomiędzy odpowiednio czwartą a drugą drużyną w tabeli, zatem stawka jest naprawdę wysoka. Kto wyrasta na faworyta tego spotkania? Ciężko jednoznacznie stwierdzić, ponieważ obu drużynom w ostatnim tygodniu nie powiodło się zbyt dobrze w Pucharze Niemiec.

TSG Hoffenheim przegrało dość dotkliwie, bo aż 1:4 z Freiburgiem. Wcześniej również ponieśli porażkę 1:2 z Unione Berlin w ramach meczu w Bundeslidze. Na pewno takie wyniki nie napawają optymizmem przed sobotnim starciem z wiceliderem.


Borussia Dortmund również zaliczyła wpadkę w Pucharze Niemiec, być może jeszcze bardziej dotkliwą od Hoffenheim, ponieważ przegrała z drugoligowym St. Pauli. W Bundeslidze BVB radzi sobie już jednak zdecydowanie lepiej. Ostatnie zwycięstwo z Freiburgiem 5:1 pokazało, że jest ogromny potencjał w tej drużynie.

Stawiam, że to właśnie BVB będzie górą w sobotnim spotkaniu. Kurs na wygraną Borussi jest bardzo dobry i moim zdaniem warto z niego skorzystać.

Proponowany typ: Wygrana Borussi Dortmund - kurs 2.16 z oferty BETFAN

Bundesliga: Bayer Leverkusen - FC Augsburg (22.01, 15:30)

Przepaść pomiędzy tymi drużynami zarówno w tabeli, jak i w jakości gry jest w tym sezonie ogromna. Bayer Leverkusen zajmuje obecnie trzecie miejsce w Bundeslidze i z pewnością ma plan skończyć ten sezon na podium. FC Augsburg prawdopodobnie do końca będzie musiał walczyć o utrzymanie w najwyżej klasie rozgrywkowej w Niemczech. Moim zdaniem gospodarze dość pewnie powinni wygrać to spotkanie i zainkasować kolejne trzy punkty do już pokaźnej zdobyczy w obecnym sezonie.


Proponowany typ: Wygrana Bayeru Leverkusen - kurs 1.45 z oferty BETFAN

Bundesliga: SC Freiburg - VfB Stuttgart (22.01, 15:30)

Freiburg na pewno pozytywnie zaskoczył w tym sezonie. Gospodarze obecnie zajmują szóste miejsce w Bundeslidze z realnymi szansami na udział w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Stuttgart, podobnie jak Augsburg, będzie walczył o utrzymanie. Ostatnie dwa mecze bezpośrednie pomiędzy tymi drużynami przyniosły nam sporo bramek z obu stron. Myślę, że i tym razem będzie podobnie. Walka powinna toczyć się przez całej 90 minut.


Proponowany typ: Obie drużyny strzelą gola - kurs 1.81 z oferty BETFAN

Wszystkie mecze Bundesligi można oglądać na Viaplay.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!