Bundesliga na żywo? Sprawdź, gdzie obejrzeć mecze online

Redakcja

30 września 2020

Bundesliga. Ze względu na regularne występy polskich gwiazd, od lat sporą popularnością cieszą się w Polsce spotkania Bayernu Monachium oraz Borussii Dortmund. Gdzie oglądać na żywo mecze Bundesligi, w której grają obie drużyny? Przez jaki czas ligowe poczynania Roberta Lewandowskiego śledzić można za darmo? Ile będziemy musieli zapłacić za taką przyjemność regularnie?

Z artykułu na temat transmisji Bundesligi dowiesz się:

Prawa do Bundesligi ma Eleven Sports, ale dzieli się nimi z Canal+

Prawa do transmisji większości meczów Bundesligi w Polsce posiada stacja Eleven Sports. Chociaż od 2019 roku należy ona do imperium medialnego Cyfrowego Polsatu, nadal funkcjonuje jako oddzielny byt. Oznacza to, że spotkania popularnych w Polsce klubów takich jak Bayern Monachium czy Borussia Dortmund często wymagają od nas posiadania dodatkowego pakietu telewizyjnego.

W podstawowej wersji mecze Bundesligi obejrzymy na czterech kanałach należących do sportowej Jedenastki:

 • Eleven Sports 1
 • Eleven Sports 2
 • Eleven Sports 3
 • Eleven Sports 4

Ponadto na mocy umowy pomiędzy Eleven Sports a Canal+ w każdej kolejce dwa mecze na wyłączność wyświetlać może ta druga stacja. Dla fanów niemieckiego futbolu nie jest to jednak sytuacja komfortowa. Zdarza się i tak, że mecze dwóch czołowych drużyn Bundesligi puszczane są naprzemiennie w kanałach należących do różnych stacji. 

Kiedy chcemy obejrzeć na żywo wszystkie mecze Roberta Lewandowskiego, jesteśmy zmuszeni do wykupienia dostępu do obu z nich! O których kanałach z rodziny Canal+ musimy pomyśleć, aby być pewnymi dostępu do każdego możliwego spotkania ligi niemieckiej? Oto one:

 • Canal+ Sport,
 • Canal + Sport 2,
 • Canal + Family,
 • Canal + Premium.

Bundesliga przez internet? Aplikacja Eleven Sports wydaje się idealna

Sporą zaletą Eleven Sports jest fakt, że stacja ta posiada jedną z najbardziej przejrzystych i prostych platform do oglądania futbolu w internecie. Mecze Bundesligi na żywo obejrzymy za pomocą aplikacji na praktycznie wszystkich urządzeniach, od telewizorów Samsung Smart TV, po smartfony z systemami Apple czy Android. Dostępna jest też wersja przeglądarkowa na na stronie internetowej www.elevensports.pl. Jeżeli z jakichś powodów nie jest to dla nas opcja satysfakcjonująca, pakiet Eleven Sports znajduje się również w ofercie popularnej platformy ipla.

Online odtworzymy z łatwością również mecze z Canal+. Na stronie https://www.canalplus.com/pl/ znajduje się oferta “Canal+ telewizja przez internet”. Pakiet sportowy oferuje dostęp nie tylko do kanałów sportowych tej stacji, ale również Eleven Sports. Dzięki temu nie ominiemy żadnego meczu Bundesligi, niezależnie od jego wyłączności dla danej stacji. Ciekawą opcją jest ponadto bezpłatny okres próbny, czyli jedyna opcja na oglądanie ligi niemieckiej online za darmo.

Za darmo mecze tylko w Canal+ i to przez ograniczony czas. Ile musimy wydać później?

Aby oglądać mecze Bundesligi online za darmo, musimy zarejestrować się na stronie Canal+, po czym wybrać pakiet Sport na bezpłatny okres próbny. Wynosi on miesiąc i nie jest w żaden sposób zobowiązujący. Jeżeli po 30 dniach nie zdecydujemy się na kontynuowanie przygody ze sportowymi emocjami za pośrednictwem tej strony, nie poniesiemy z tego powodu żadnych kosztów. Ile zapłacimy w przypadku, gdy Bundesliga w jakości HD przykuje nas na dłużej niż miesiąc? Interesujący nas pakiet kosztuje 50 zł.

Jeśli chcemy wykupić internetowy dostęp wyłącznie do meczów rozgrywanych na Eleven Sports, mamy dwie opcje. Miesięczny dostęp przez iplę kosztuje równo 15 zł, podczas gdy na Eleven Sports zapłacimy 15,90 zł. W tym drugim przypadku dostajemy jednak dodatkowo opcje długoterminowe. Na półroczny pakiet wydamy 89,90 zł (15 zł za miesiąc), a roczny wyniesie nas 159 zł (13,25 zł za miesiąc).

Co z telewizją tradycyjną i cenami pakietów sportowych, w których dostępna jest Bundesliga na żywo? Najpopularniejsi usługodawcy oferują dostęp do części lub wszystkich meczów ligi niemieckiej w następujących cenach:

 • Canal+ – pakiet Sport kosztujący 50 zł za miesiąc
 • Cyfrowy Polsat – pakiet Eleven Sports kosztujący dodatkowe 10 zł za miesiąc
 • Netia – pakiet Canal+ Prestige za 49,99 zł oraz pakiet Eleven Sports za 10 zł za miesiąc
 • Orange – pakiet Canal+ Prestige za 49,99 zł (pierwsze 3 miesiące 0 zł) oraz pakiet Eleven za 15 zł za miesiąc (plus pierwszy gratis)
 • UPC – pakiet Canal+ Prestige za 49,99 zł za miesiąc oraz pakiet Mega Sport Eleven za 15 zł za miesiąc
 • Vectra – pakiet Canal+ Prestige za 49,99 zł (pierwsze 4 miesiące 24,99 zł) oraz pakiet  Eleven za 14,99 zł (pierwsze 4 miesiące 7,49 zł)

Autor tekstu

Najnowsze wpisy