Pobierz aplikację betfan na telefon
Bułka zmienia klub. Trafi do Hiszpanii

Marcin Bułka nie zawalczy w najbliższym czasie o wyjściowy skład w PSG. Polak przedłuży kontrakt z klubem i odejdzie na wypożyczenie. Gdzie trafi młody bramkarz?

INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ

Polski zawodnik trafił do Ligue1 przed rokiem, kiedy to przeniósł się z Chelsea. Podpisał on kontrakt do 2021 roku, jednak do tej pory rozegrał tylko dwa mecze. Nie popisał się zwłaszcza ostatnio, kiedy dostał szansę na grę w spotkaniu ligowym przeciwko Lens. Niestety przez jego indywidualny błąd PSG straciło bramkę, a pojedynek zakończył się wynikiem 0:1. Na razie Bułka nie przekonał Thomasa Tuchela, że warto na niego stawiać. Konkurenci w postaci Keylora Navasa i Sergio Rico również nie pozostawiają złudzeń młodemu bramkarzowi. Włodarze PSG jednak nie zrażają się do Polaka i wierzą w jego umiejętności. Chcą za to dać mu szansę regularnej gry, by w przyszłości móc wykorzystać pełnię jego jakości. Obie strony doszły więc do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie wypożyczenie golkipera. Jego kontrakt z francuskim zespołem zostanie z kolei przedłużony aż do 2025 roku.

BUŁKA ROZCHWYTYWANY

Polak otrzymał propozycje z kilku klubów występujących w Segunda Division, o czym poinformował Tomasz Ćwiąkała z Eleven Sports. Najbliżej pozyskania 20-latka jest FC Cartagena, która w kadrze ma tylko dwóch bramkarzy. Zespół bardzo słabo rozpoczął sezon, przez co włodarze klubu muszą szukać zmian. Bułka powinien bez problemu stać się podstawowym zawodnikiem hiszpańskiej drużyny.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!