Bułka zmienia klub. Trafi do Hiszpanii

Marcin Bułka nie zawalczy w najbliższym czasie o wyjściowy skład w PSG. Polak przedłuży kontrakt z klubem i odejdzie na wypożyczenie. Gdzie trafi młody bramkarz?

INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ

Polski zawodnik trafił do Ligue1 przed rokiem, kiedy to przeniósł się z Chelsea. Podpisał on kontrakt do 2021 roku, jednak do tej pory rozegrał tylko dwa mecze. Nie popisał się zwłaszcza ostatnio, kiedy dostał szansę na grę w spotkaniu ligowym przeciwko Lens. Niestety przez jego indywidualny błąd PSG straciło bramkę, a pojedynek zakończył się wynikiem 0:1. Na razie Bułka nie przekonał Thomasa Tuchela, że warto na niego stawiać. Konkurenci w postaci Keylora Navasa i Sergio Rico również nie pozostawiają złudzeń młodemu bramkarzowi. Włodarze PSG jednak nie zrażają się do Polaka i wierzą w jego umiejętności. Chcą za to dać mu szansę regularnej gry, by w przyszłości móc wykorzystać pełnię jego jakości. Obie strony doszły więc do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie wypożyczenie golkipera. Jego kontrakt z francuskim zespołem zostanie z kolei przedłużony aż do 2025 roku.

BUŁKA ROZCHWYTYWANY

Polak otrzymał propozycje z kilku klubów występujących w Segunda Division, o czym poinformował Tomasz Ćwiąkała z Eleven Sports. Najbliżej pozyskania 20-latka jest FC Cartagena, która w kadrze ma tylko dwóch bramkarzy. Zespół bardzo słabo rozpoczął sezon, przez co włodarze klubu muszą szukać zmian. Bułka powinien bez problemu stać się podstawowym zawodnikiem hiszpańskiej drużyny.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.