Pobierz aplikację betfan na telefon
NBA playoffs: Bucks w finale wschodu! Suns- Clippers, 76ers- Hawks

Od wczoraj wiemy, że w finale zachodu NBA playoffs zmierzą się ze sobą Phoenix Suns i Los Angeles Clippers. Po minionej nocy znamy także jednego finalistę na wschodzie, przed nami decydujące starcie pomiędzy Philadelphią 76ers i Atlantą Hawks.

Milwaukee Bucks w finale konferencji wschodniej NBA playoffs!

Cóż to był za mecz! Niech żałuje każdy kto nie mógł obejrzeć. W obu pierwszych piątkach wszyscy zawodnicy zdobyli minimum 10 punktów. Największe gwiazdy grały na granicy wytrzymałości. Szkoleniowiec Nets, Steve Nash jednego ze swoich rezerwowych wpuścił dosłownie na sekundę meczu, tylko po to aby spełnić regulamin mówiący o tym, że trener w meczu musi skorzystać z 3. rezerwowych. W meczu mieliśmy wielokrotne wymiany prowadzenia. Kevin Durant zdobył 48 punktów, Giannis Antetokoumpo zdobył 40 punktów, ale to Bucks okazało się zwycięskie dopiero w dogrywce, w której wygrali 2:6, a mecz zakończył się wynikiem 111:115. Tej dogrywki mogłoby w ogóle nie być gdyby KD nie nadepnął na linie sekundę przed końcem regulaminowego czasu trafiając na remis. Gdyby nie nadepnął na tę linię Nets wygraliby jednym punktem a rzut przeszedłby do historii, przecież taki rzut to byłby fadeaway za 3 na sekundę przed końcem o awans do finałów konferencji. Ostatecznie to Milwaukee zagra o finały NBA, dzisiaj poznają swoich przeciwników.

Phoenix Suns- Los Angeles Clippers 20.06 (21:30) [0:0] NBA playoffs

Tak! zaczynamy konferencyjne finały NBA playoffs. Jutro, gdy już poznamy drugą parę finałową na naszej stronie pojawi się obszerny artykuł zapowiadający. Zanim to nastąpi finały konferencji rozpocznie potyczka na zachodzie. Phoenix Suns długo czekają na swoich rywali. Wygraną serię 4:0 z Denver Nuggets zakończyli 14 czerwca. Los Angeles Clippers dopiero co wyeliminowali Utah Jazz, gdzie było 4:2 w serii. Wcześniej Clippers w siedmiomeczowej serii pokonali Dallas Mavericks. Oby wystarczyło im sił na kolejne spotkania. Niestety dla Suns w pierwszym meczu nie wystąpi Chris Paul, który zaraził się koronawirusem. LA Clippers nie wiedzą co z ACL-em Kawhi Leonarda. Status największej gwiazdy Clippers ustalony jest na „game time decision”, co oznacza, że decyzja zostanie podjęta tuż przed meczem.

Philadelphia 76ers- Atlanta Hawks 21.06 (2:00) [3:3] NBA playoffs

Ostatni mecz w drugiej rundzie w całych NBA playoffs! Ten mecz zdecyduje kto dołączy do Milwaukee Bucks w finałach konferencji wschodniej. W sześciu dotychczasowych meczach mieliśmy dwa wysokie zwycięstwa Philadelphii oraz 4 mecze zakończone bardzo małą różnicą punktową, z czego trzykrotnie na korzyść Atlanty Hawks. Dopiero w meczu wyrównującym stan serii na 3:3 to Philadelphia wygrała małą różnicą punktową. W najbliższym meczu kluczowa będzie postawa najlepszych zawodników obu drużyn, rozgrywającego Atlanty Hawks Trae Younga oraz środkowego 76ers Joela Embiida.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!