Pobierz aplikację betfan na telefon
Brzęczek zostaje. Oficjalne informacje potwierdzone

Jerzy Brzęczek pozostanie w najbliższym czasie na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski. Informacje przekazał prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek.

KIEPSKIE NASTROJE POLAKÓW

Mimo dobrego początku w Lidze Narodów, Polacy po słabej grze przegrali ostatnie mecze w grupie z Włochami oraz Holandią i ostatecznie ulokowali się na trzecim miejscu. Gra naszych kadrowiczów od dawna wygląda bezbarwnie, a kibice za kiepski styl Polaków obwiniają selekcjonera. Wiele mówiło się o możliwym zwolnieniu trenera, jednak Jerzy Bręczek wciąż pozostaje na swoim stanowisku. Celem był awans na Euro, co udało się bez najmniejszego problemu.

BRZĘCZEK BEZPIECZNY

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie nie dojdzie do zmiany na ławce trenerskiej naszej narodowej kadry. Niedawno utwierdził nas w tym przekonaniu Zbigniew Boniek, mówiący o aktualnym selekcjonerze w kontekście Euro. Prezes PZPN stawia sprawę jasno – Jerzy Brzęczek dostaje ponownie kredyt zaufania na najbliższy czas. Były piłkarz uważa również, że za porażki i słabą dyspozycję odpowiadają również zawodnicy i to z ich strony można oczekiwać poprawy swojej postawy.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!