Otwórz konto
menu
STRONA STWORZONA PRZEZ BETFAN. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Brzęczek zostaje. Oficjalne informacje potwierdzone

dodano: 23 Listopada 2020, autor: Agnieszka Sermak

Jerzy Brzęczek pozostanie w najbliższym czasie na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski. Informacje przekazał prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek.

KIEPSKIE NASTROJE POLAKÓW

Mimo dobrego początku w Lidze Narodów, Polacy po słabej grze przegrali ostatnie mecze w grupie z Włochami oraz Holandią i ostatecznie ulokowali się na trzecim miejscu. Gra naszych kadrowiczów od dawna wygląda bezbarwnie, a kibice za kiepski styl Polaków obwiniają selekcjonera. Wiele mówiło się o możliwym zwolnieniu trenera, jednak Jerzy Bręczek wciąż pozostaje na swoim stanowisku. Celem był awans na Euro, co udało się bez najmniejszego problemu.

BRZĘCZEK BEZPIECZNY

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie nie dojdzie do zmiany na ławce trenerskiej naszej narodowej kadry. Niedawno utwierdził nas w tym przekonaniu Zbigniew Boniek, mówiący o aktualnym selekcjonerze w kontekście Euro. Prezes PZPN stawia sprawę jasno – Jerzy Brzęczek dostaje ponownie kredyt zaufania na najbliższy czas. Były piłkarz uważa również, że za porażki i słabą dyspozycję odpowiadają również zawodnicy i to z ich strony można oczekiwać poprawy swojej postawy.

Agnieszka Sermak Agnieszka Sermak

Na co dzień studentka stawiająca pierwsze kroki w branży prawnej, po godzinach fanka sportu - w szczególności piłki nożnej. Wieloletnia kibicka Wisły Kraków i aktywna działaczka stowarzyszenia Socios. Obsesja na punkcie Ekstraklasy i Premier League!

INNE NEWSY
Szwecja/Newsy EURO 2020/

Euro 2020: Oceny po meczu Polska - Szwecja

Niestety, Polska przegrywa ze Szwecją 2:3 i odpada z Euro 2020 Liczyliśmy na zdecydowanie więcej, a kończymy występ na turnieju na fazie grupowej Sprawdźcie, jakie noty wystawiliśmy polskim...
czytaj wiecej
Szwecja/Polska na EURO/

Euro 2020: wracamy do domu, ale z podniesioną głową

Reprezentacja Polski przegrała ze Szwecją 2:3 w ostatniej kolejce fazy grupowej Euro 2020 Biało-Czerwoni walczyli do samego końca, ale to Trzy Korony zgarnęły komplet punktów i wygrały grupę...
czytaj wiecej