Pobierz aplikację betfan na telefon
Sandecja Nowy Sącz – Odra Opole: typy, kursy, zapowiedź 06.03 | I Liga

W poniedziałek na boiskach 1. Ligi zobaczymy piłkarzy Sandecji oraz Odry. Ta rywalizacja w ostatnich latach nie ma jednego wyraźnie lepszego zespołu. Ciężko więc przewidzieć kto może okazać się lepszy. Stawka tego meczu wysoka, bowiem oba zespoły znajdują się blisko strefy spadkowej i każdy punkt się dla nich liczy. Kto okaże się lepszy w tym ostatnim meczu 22. kolejki rozgrywek 1. Ligi?  Zapraszam na zapowiedz meczu Sandecja Nowy Sącz – Odra Opole! 

Sandecja Nowy Sącz – Odra Opole: – Zapowiedź

Wiosną lepiej w defensywie spisują się zawodnicy z Opola. To Odra w dwóch z trzech meczów rozegranych po przerwie zimowej zachowała czyste konto. Tylko Wisła Kraków była w stanie skruszyć mur Odry.

Jeśli chodzi o gospodarzy to są drugą najgorszą ekipą jeśli chodzi o zdobywane bramki. Tylko 19 goli strzelonych oraz 12 punktów zdobytych przed własną publicznością.

Wiosną Odra trzy mecze rozegrała na wyjeździe i ten też będzie w delegacji. Jak na razie wiosną 4 oczka zdobyte na 9 możliwych.

 

Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole:- Typy bukmacherskie, kursy

3.85

ODRA WYGRA

betfan

Obstawiam, że Odra wygra z Sandecją i wbije im nóż w plecy. Tylko w ostatnich 5 meczach bezpośrednich z Sandecją potrafili strzelić im 10 goli. Leży im ten rywal.

Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole: - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Poniedziałkowy mecz między Sandecja Nowy Sącz, a Odrą Opole w ramach 22. kolejki 1 ligi odbędzie się 6. marca na Stadion Miejskim w Nowym Sączu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!