Pobierz aplikację betfan na telefon
Bruk-Bet – Skra Częstochowa: typy, kursy, zapowiedź 27.02 | I Liga

Gospodarze chcą ponownie wrócić wśród szereg zespołów Ekstraklasy. Na zapleczu radzą sobie całkiem dobrze – zajmują piątą lokatę z szansami na bycie trzecim zespołem ligi po zakończeniu trwającej kolejki. Ich rywalem w ostatnim meczu tej serii spotkań będzie Skra Częstochowa. Zespół z Częstochowy zdobył tylko jeden punkt w ostatnich 5 meczach i szoruje po dnie tabeli. Zapraszam na zapowiedz meczu Bruk-Bet Nieciecza – Skra Częstochowa! 

Bruk-Bet – Skra Częstochowa: – Zapowiedź

Skra Częstochowa to jedna z najgorszych drużyn trwającej kampanii. Jako zespół zamykający tabelę jest w coraz gorszej sytuacji. Strzelili tylko 11 goli i po 20 kolejkach to najgorszy ofensywny w lidze. Natomiast 31 straconych bramek to drugi najgorszy wynik.

Bruk-Bet nie przegrał w lidze od 10. października co zresztą widać po miejscu w tabeli. Piąte miejsce to wciąż szanse na awans do Ekstraklasy.

Bruk-Bet nie wygrał jeszcze wiosną na własnym boisku. Jedyny mecz w Niecieczy to remis (1:1) z GKS Katowice. Skra to dla nich szansa na pierwszy triumf przed własnymi kibicami i awans na trzecie miejsce.

 

Bruk-Bet - Skra Częstochowa:- Typy bukmacherskie, kursy

1.53

BRUK-BET WYGRA

betfan

Bruk-Bet to taki pierwszoligowiec z doświadczeniem w Ekstraklasie. Mają teraz dobry czas i ponownie stawiają sobie za cel grę w najwyższej lidze w kraju. Skra nie może być dla nich problemem na drodze do 3 oczek. 

Bruk-Bet - Skra Częstochowa: - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Poniedziałkowy mecz między Bruk-Betem, a Skrą Częstochowa w ramach 21. kolejki 1 ligi odbędzie się 27. lutego na Stadion Miejskim w Niecieczy. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!