Pobierz aplikację betfan na telefon
Bruk-Bet – Sandecja Nowy Sącz: typy, kursy, zapowiedź | 20.05 1. liga
Na trzy kolejki przed końcem niewiele wiemy o końcowym układzie tabeli 1. ligi polskiej. Czas rozjaśnić sobie kilka kwestii. Bruk-Bet w jednym z trzech starć tego dnia, zmierzy się na swoim stadionie z Sandecją Nowy Sącz. Dla goście nie ma już miejsca w tej lidze na kolejny sezon i od przyszłego sezonu będą walczyć o powrót. Z kolei gospodarze muszą jeszcze powalczyć o bezpośrednie wejście do Ekstraklasy. Czy dziś słonie zgarną komplet?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Bruk-Bet – Sandecja Nowy Sącz.

Bruk-Bet – Sandecja Nowy Sącz: Zapowiedź meczu

Ostatnia wygrana Sandecji już nie zmieniła nic w ich sytuacji, bowiem tracą dziesięć punktów do bezpiecznego miejsca, a mogą zdobyć jeszcze tylko dziewięć. Dziś to gospodarze będą główną postacią tego pojedynku i to oni mogą jeszcze ostatnimi kolejkami coś w swojej sytuacji zmienić. Obecnie zajmują czwartą lokatę, która w prawdzie daje im baraże, ale zakładam, że raczej zależy im na miejsce w top 2, które daje bezpośredni awans.

Bruk-Bet - Sandecja Nowy Sącz: Typy, kursy

Obecnie słonie tracą cztery punkty do drugiego miejsca i potrzebują dziś kompletu, by jeszcze nawiązać walkę z czołówką o bezpośredni awans. Dziś staje przed nimi rywal pogodzony ze spadkiem, a co więcej to Bruk-Bet będzie u siebie. Typuje więc wygraną gospodarzy.

1.65

NIECIECZA WYGRA

betfan

Bruk-Bet - Sandecja Nowy Sącz: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Bruk-Bet a Sandecją Nowy Sącz w ramach 32. kolejki 1. ligi polskiej,  odbędzie się 20 maja 15:00 na stadionie Termalicy Bruk-Bet Nieciecza. Mecz nie będzie emitowany przez żadną stację.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!