Pobierz aplikację betfan na telefon
Bruk-Bet – Ruch Chorzów: typy, kursy, zapowiedź | 31.03 1. liga
Pozostało już tylko dziesięć kolejek na zapleczu Ekstraklasy, więc to ostatni moment, by powalczyć o awans. Bruk-Bet Termalica, w jednym z dwóch starć tego dnia, w ramach 25. kolejki 1. ligi polskiej, podejmie na swoim boisku Ruch Chorzów. To spotkanie przyniesie kibicom obu drużyn sporo emocji, bowiem będzie miało duże znaczenie w kontekście drużyn, które bezpośrednio awansują na kolejny sezon. Kto okaże się dziś lepszy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Bruk-Bet – Ruch Chorzów.

Bruk-Bet – Ruch Chorzów: Zapowiedź meczu

Po sześciu latach nieobecności w Ekstraklasie, Ruch Chorzów ma szansę na powrót do najmocniejszej polskiej ligi. Aktualnie zajmują drugie miejsce, które tak samo jak pierwsze, daje bezpośredni awans. Z pewnością nie chcą znaleźć się na miejscach 3-6, które kończą się barażami o awans. Właśnie w tej strefie na 4. lokacie jest Bruk-Bet, który również w tym sezonie pokazuje spore zaangażowanie i chęć powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Tutaj w roli gospodarzy na pewno mają spore szanse, by przybliżyć się do top 2, czyli wspomnianego już, bezpośredniego awansu.

Bruk-Bet - Ruch Chorzów: - Typ na mecz

Ten mecz jest bardzo istotny dla obu ekip i liczę na świetnie widowisko. Bez wątpienia obie drużyny zasługują na powrót do Ekstraklasy, ale jak wiadomo miejsca są ograniczone, a na fotelu lidera jest też ŁKS Łódź. Na swoim boisku Ruch w tym sezonie okazał się lepszy i wygrał 2:1, choć wcale na to nie wskazywały statystki. Przy obecnej formie obu drużyn tym razem również spodziewam się i obstawiam, że obie strzelą.

1.82

OBIE STRZELĄ

betfan

Bruk-Bet - Ruch Chorzów: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Bruk-Betem a Ruchem Chorzów w ramach 25. kolejki 1. ligi polskiej,  odbędzie się 31 marca o 20:30 na stadionie w Niecieczy. Mecz będzie emitowany będzie przez stację Polsat Sport Extra.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!