Pobierz aplikację betfan na telefon
Bruk-Bet Nieciecza – Odra Opole, specjalna oferta BETFAN

W piątek startuje Ekstraklasa i 1. liga. Obie ligi mają na ten dzień przewidziane dwa mecze. W jednym z meczów zaplecza Ekstraklasy Nieciecza podejmować będzie Odre Opole. Czy gospodarze zapewni sobie pierwsze trzy punkty w tym sezonie? BETFAN w swojej codziennej promocji MATCHDAY BOOST wziął pod lupę to spotkanie.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

1. liga: Bruk-Bet Nieciecza – Odra Opole (15.07, 18:00) – MATCHDAY BOOST

Spośród dzisiejszych meczów, polski legalny bukmacher BETFAN przygotował ofertę specjalną na mecz Nieciecza – Odra Opole. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić wygraną Niecieczy. BETFAN podwyższył kurs na taki zakład na aż 2.00 (tradycyjna oferta 1.57). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 100 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO.

2.00

NIECIECZA

WYGRA

betfan

1. liga: Bruk-Bet Nieciecza – Odra Opole (15.07, 18:00) – zapowiedź

W pierwszym meczu spadkowicza Ekstraklasy przyjdzie im się spotkać z drużyną z Opola. Odra w zeszłym sezonie walczyła w play-off o awans do Ekstraklasy, jednak tam musieli uznać wyższość Korony Kielce. Bruk-bet walczył do samego końca o utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej, lecz po remisie w 33 kolejce stracili na to szanse. Teraz muszą skupić się na walce o powrót do Ekstraklasy. Obie drużyny w przygotowaniach do sezonu rozegrały po pięć spotkań towarzyskich. Bruk-Bet zakończył te mecze z bilansem 1-3-1. Z kolei Odra wygrała i zremisowała po jednym spotkaniu, przegrywając aż trzy razy. Mimo spadku drużynie z Niecieczy udało się zatrzymać prawie cały skład. Także o zgranie tej drużyny nie ma co się martwić, tak jak o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.  

 

1. liga: Bruk-Bet Nieciecza - Odra Opole (15.07, 18:00) - transmisja TV, online, gdzie obejrzeć?

Piątkowy mecz pomiędzy Niecieczą, a Odrą Opole odbędzie się o godzinie 18:00 na stadionie Termalica Bruk-Bet Nieciecza w Niecieczy. Mecz ten będzie transmitowany na platformie Polast Box Go.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!