Pobierz aplikację betfan na telefon
Brest – Strasbourg, zapowiedź i typ Ligue 1 – sobota 06.05
Brest – Strasbourg to będzie jedyny pojedynek Ligue 1, który zostanie rozegrany w sobotę. Zapowiada się ciekawe widowisko z mnóstwem emocji. Goście wciąż są w walce o europejskie puchary, chociaż ten cel trochę im odjeżdża. Jednak wygrana z Brest pozwoliłaby im podtrzymać nadzieję na ten sukces. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Brest – Strasbourg (07.05. godz. 17:00) – zapowiedź i ostatnie wyniki

Brest fatalnie zaczęło sezon. Pierwsze zwycięstwo zaliczyli dopiero w 12. kolejce i do tej serii gier zajmowali ostatni miejsce. Jednak wygrana z Monaco dała impuls temu zespołowi, który wygrał sześć meczów z rzędu i rozpoczął marsz w górę tabeli. Na 3 kolejki przed końcem są pewni utrzymania i walczą o miejsce w czołowej "10". Strasbourg przez większość sezonu był w czołówce tabeli i tak powinien zakończyć ten sezon. Obecnie zajmują szóstą pozycję i są w grze o europejskie puchary, ponieważ do Nice tracą trzy punkty. Muszą jednak też spoglądać za siebie, go Lyon i Lens tracą do nich zaledwie dwa oczka.

Brest notuje serię trzech zwycięstw z rzędu. Pokonali Lyon (2:1), Metz (1:0) i Clermont (2:0). Strasbourg natomiast wygrał tylko raz w ciągu ostatnich pięciu spotkań, do tego dołożyli trzy remisy i porażkę. Ostatnio stoczyli bardzo wyrównany pojedynek z PSG, remisując 3:3. Do remisu doprowadzili w doliczonym czasie gry, gola strzelił Caci.

Brest – Strasbourg (07.05. godz. 17:00) – typ


1.80

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Moim zdaniem ten mecz będzie otwarty i można spodziewać się wielu goli, ponieważ oba zespoły są zdolne do gry ofensywnej. Potrafią znajdować drogę do siatki rywala. Myślę, że oba zespoły strzelą gola.

Brest – Strasbourg (07.05. godz. 17:00) – przewidywane składy

Brest: Bizot; Pierre-Gabriel, Herelle, Chardonnet, Brassier; Honorat, Lasne, Belkebla, Belaili; Mounie, Satriano Strasbourg: Sels; Caci, Nyamsi, Le Marchand, Perrin, Lienard; Bellegarde, Prcic; Thomasson; Ajorque, Gameiro  
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!