Pobierz aplikację betfan na telefon
Brest – Rennes: typy, kursy, zapowiedź 03.06 | Ligue 1
Przed nami ostatnia, dla wielu bardzo istotna, kolejka Ligue 1, sezonu 2022/2023. Dziś zobaczymy dziesięć starć o jednej godzinie, a Brest, w jednym z nich, zmierzy się na swoim boisku z Rennes. Gospodarze mają za sobą świetną końcówkę sezonu, która jednak nie daje im na ten moment niczego więcej niż utrzymania. Goście z kolei będą szukać dziś kompletu, by zachować swoją piątą pozycję. Czy im się to uda? Zapraszam na zapowiedź meczu Brest – Rennes.

Brest – Rennes: Zapowiedź meczu

Rennes wciąż jest w grze o Ligę Europy, a obecnie dzięki bilansowi bramkowemu, zajmują piątą lokatę dającą LKE. Ich ostatnie wyniki mogą napawać optymizmem. Z pewnością powalczą dziś o komplet punktów, by uniknąć straty obecnej lokaty, ale i spróbować zaatakować czwartą pozycję. Zmierzą się dziś z Brest, które ma za sobą całkiem niezły okres, choć jedynym pozytywnym jego aspektem, jest utrzymanie się na kolejny sezon. Bądź co bądź, dla przyjezdnych nie powinni dziś oddać łatwo punktów.

Brest - Rennes: Typ na mecz

1.60

RENNES WYGRA

betfan

Rennes przyjedzie tutaj w jednym celu i mają wszelkie atuty, by tego dokonać. Problemem może być tylko stadion i kibice gospodarzy, którzy na pewno będą liczyć na pozytywny wynik na koniec sezonu. Ja typuję w tym meczu mimo wszystko wygraną gośći.

Brest - Rennes: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Brest a Rennes, w ramach 38. kolejki Ligue 1, odbędzie się 1 czerwca o 21:00 na Stade Francis-Le Bie w Brest. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!