Pobierz aplikację betfan na telefon
Brest – Reims: Typy, kursy, zapowiedź 30.10 | Ligue 1
W niedzielę kontynuujemy zmagania w ramach 13. kolejki Ligue 1. Tego dnia w jednym z dwóch starć najwyższej klasie rozgrywkowej Francji Brest zmierzy się  z Reims. Gospodarze nie przeskoczyli jeszcze granicy 10 punktów w lidze i zajmują obecnie miejsce w strefie spadkowej. Goście mają nieco lepszą sytuację, lecz wciąż nie jest ona zbyt pewna. Kto zgarnie trzy punkty? Zapraszam na zapowiedź oraz typy Brest – Reims.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ligue 1: Brest – Reims (30.10, 15:00) – Zapowiedź

Gospodarze przede wszystkim nie radzą sobie w linii obrony, przez co stracili już 26 bramek. W poprzedniej kolejce po ośmiu starciach bez zwycięstwa wreszcie ograli 3:1 Clermont i przesunęli lekko swoją pozycję w tabeli, choć nadal nie uwolnili się ze strefy spadkowej. Goście w ostatnich czterech spotkaniach zgarnęli sześć punktów, co przesunęło ich kilka pozycji wyżej w tabeli i dzięki temu opuścili strefę zagorożną spadkiem.

Ligue 1: Brest - Reims (30.10, 15:00) - Typy bukmacherskie, kursy

1.51

REIMS WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

Goście przede wszystkim zaskoczyli w tym sezonie remisem z PSG na swoim boisku. Choć taki punkt jest bardzo istotny, to jednak kilku z wielu pozostałych remisów mogli uniknąć. Reims nie gra złej piłki, ale bardzo dużo tracą na bezsensownych remisach. Jeśli tylko się skupią tak jak w poprzedniej kolejce z Auxerre, to spotkojnie i w tym meczu mogą liczyć na komplet punktów. Zabezpieczę się w tym typie i zagram zwycięstwo gości lub remis.

Ligue 1: Brest - Reims (30.10, 15:00) - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz Ligue 1 pomiędzy Brest, a Reims w ramach jedenastej kolejki Ligue 1 odbędzie się 30 października o 15:00, na Stade Francis-Le Ble w Brest. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!