Pobierz aplikację betfan na telefon
Brest – Lens: typy, kursy, zapowiedź 05.02 | Ligue 1

Sporą ilość emocji przynosi ze sobą każda kolejka Ligue 1 w tym sezonie, a to za sprawą coraz większego zrównoważenia sił drużyn. Brest w ramach 22. kolejki Ligue 1, będzie rozgrywało starcie na swoim boisku przeciwko Lens. Można, by rzec, że porażka gości w poprzednim meczu z Niceą, wręcz pogrzebała ich szansę na walkę o mistrza. Choć tracą już sześć punktów, to na pewno wciąż będą walczyć. Czy po tej kolejce zbliżą się do mistrz Francji?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz  Brest – Lens. 

Brest – Lens: Zapowiedź meczu

Największe zaskoczenie sezonu i jednocześnie największy rywal PSG, w walce o mistrza, po poprzednim meczu chyba wypadł z walki o lidera. Co więcej spadli na trzecią lokatę, tuż za Marsylię. Niespodziewana porażka z Niceą na swoim boisku, gdzie przeważali jak podczas remisu z Troyes, są dwoma potknięciami na które nie mogli sobie pozwolić na tym etapie. Teraz będą próbować jeszcze utrzymać się w zasięgu lidera i wicelidera lecz starcie z Brest wcale nie musi być proste. Gospodarze świetnie zaczęli reagować na fakt, że stoją przed możliwością spadku i bardzo poprawili wyniki w ostatnim czasie.

Brest - Lens: - Typ na mecz

1.82

LENS WYGRA

betfan

Lens jest w tym spotkaniu faworytem, co było do przewidzenia lecz teraz pojawia się kwestia jak poradzą sobie po dwóch nieudanych kolejkach. Brest w teorii nie jest wielkim wyzwaniem, ale podnieśli ostatnio swoją jakość i w momencie zagrożenia stali się groźni. Lens niedawno grało na stadionie w Brest, w ramach pucharu i wygrali 3:1. Tym razem również postawię ich zwycięstwo.

Brest - Lens: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Brest, a Lens w ramach 22. kolejki Ligue 1 odbędzie się 5 lutego o 17:05 na Stade Francis-Le Ble. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Eleven Sports 3 z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!