Pobierz aplikację betfan na telefon
Brentford – Southampton: Typy, kursy, zapowiedź 04.02 Premier League

W poprzedni weekend musieliśmy obejść się smakiem, bowiem Premier League pauzowało. Brentford w ramach 22. kolejki, zmierzy się na swoim boisku Southampton. Goście nie potrafią znaleźć póki co sposobu, aby wydsotać się ze strefy spadkowej, przez co widmo spadku staje się coraz bardziej realne. Pszczoły mają z kolei bardzo dobry sezon i mogą nawet spróbować jeszcze walki o puchary. Czy święci będą w stanie wyciągnąć chociażby punkt? Zapraszam na zapowiedź spotkania Brentford – Southampton.

Brentford – Southampton – zapowiedź meczu

Southampton najlepiej radzi sobie w pucharach, choć wciąż nie potrafią poprawić swojej sytuacji w lidze. Za sobą mają udany awans do 1/8 Pucharu FA, ale i odpadnięcie w półfinale EFL Cup, co było dla nich sporym sukcesem. Niestety nie można się z takich rzeczy zbytnio cieszyć, bowiem w Premier League zajmują ostatnią 20. lokatę. Choć dół tabeli stał się bardzo ciasny i szanse na spadek mają drużyny od 14. miejsca, to mimo wszystko właśnie Święci prezentują się w kontekście całego sezonu najgorzej. Teraz wybierają się na mecz do Londynu, na mecz z Brentford, gdzie o punkty będzie bardzo ciężko.

 

Brentford - Southampton - typy

Typy Brentford - Southampton

Pszczoły bardzo dobrze prowadzą aktualny sezon i mają na ten moment 8. pozycję w tabeli. Mimo, że tracą sześć punktów do piątego miejsca, to z jednym zaległym meczem mogą bardzo stopić tę przewagę. Święci nie byli w stanie zagrozić kompletnie Brentford na ostatnim ich spotkaniu bezpośrednim. Wtedy również Southampton grał w roli gościa i dziś myślę, że również nie będą w stanie nawet zremisować. Stawiam wyganą gospodarzy.

1.89

BRENTFORD WYGRA

betfan

Brentford - Southampton - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Brentford z Southampton w ramach 22. kolejki Premier League, odbędzie się 4 lutego o 16:00 na Brentford Community Stadium w Londynie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!