Pobierz aplikację betfan na telefon
Brentford – Fulham: Typy, kursy, zapowiedź 06.03 Premier League
Ostatni mecz 26. kolejki Premier League, gdzie wydarzyło się już sporo, a to starcie może również zaskoczyć. Brentford w tym bardzo wyrównanym pojedynku, podejmie na swoim boisku Fulham. Obie ekipy mają wciąż szanse na europejskie puchary i obie nie przegrały od ostatnich pięciu starć. Czy któraś z ekip tym razem dopisz porażkę do swojego rekordu, czy może podzielą się pulą? Zapraszam na zapowiedź spotkania Brentford – Fulham.

Brentford – Fulham: zapowiedź meczu

Dziesięć meczów i tylko jedna porażka, to są właśnie ostatnie wyniki Brentford. Mają aktualnie stratę siedmiu punktów, do piątego miejsca premiującego do gry w pucharach europejskich. Choć dwa zaległe mecze, mogą ich bardzo przybliżyć, ale tylko jeśli zgarną w nich komplet punktów. Niemniej jednak dzisiaj również potrzebowaliby zwycięstwa, jednakże Fulham także walczy o furtkę do gry w Europie w przyszłym sezonie. Goście też mają świetną serię, siedmiu meczów bez porażki, także szykuje się bardzo mocne starcie.

Brentford - Fulham: typy

Pierwsze starcie obu ekip w tym sezonie  przyniosło aż pięć trafień, a Fulham z szybkiego prowadzenia 2:0, musiał od 71  minuty walczyć znów o komplet, gdzie udało im się tego dokonać i wygrać 3:2. Teraz będzie im o wiele trudniej, bo będą w roli gości. Właśnie dlatego pewnie goście są faworytem tego meczu, ale patrząc na formę obu ekip, ciężko tutaj typować zwycięzcę. Myślę, że ponownie zobaczymy tak otwarty mecz jak ten pierwszy i przełoży się to na kilka trafień. Stawiam, że obie strzelą.

1.84

OBIE STRZELĄ

betfan

Brentford - Fulham: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Brentford z Fulham w ramach 26. kolejki Premier League, odbędzie się 6 marca o 21:00 na Brentford Community  Stadium w Londynie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!