Pobierz aplikację betfan na telefon
Brentford – Arsenal: Typy, kursy, zapowiedź 18.09

W ten weekend rusza 8. kolejka w ramach najwyższej klasy rozgrywkowej Anglii – Premier League. Brentford w pierwszym spotkaniu niedzielnych meczów zagra przeciwko Arsenalowi. Liderzy tabeli z pewnością będą chcieli uciekać prze zbliżającym się Manchesterm City. Czy Brentford prezentujące się ostatnim czasem całkiem nieźle, będzie w stanie im przeszkodzić? Zapraszam na zapowiedź spotkania Brentford – Arsenal.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Premier League: Brentford – Arsenal (18.09, 13:00) – zapowiedź meczu

Arsenal wciąż prowadzi w tabeli Premier League. Choć przewaga nad drugim Manchesterm City czy trzecim Tottenhamem to zaledwie punkt. Ostatnio kanonierzy odnieśli pierwszą porażkę z Manchesterm United 1:3. Następnie wygrali z Zurichem 2:1 w ramach Ligi Europy i od tego czasu tj. 8 września nie rozegrali spotkania z powodu śmierci królowej Elżbiety. Brentford nie rozegrało meczu jeszcze dłużej, bo od 3 września.  Goście mają na ten moment dziewięć punktów, a ich gra ostatnim czasem wygląda bardzo przyzwoicie.  Zdobyli w trzech poprzednich kolejkach pięć punktów, a grali z bardzo solidnymi ekipami Leeds, czy Crystal Palace.

Premier League: Brentford - Arsenal (18.09, 13:00) - typy

Typy Brentford - Arsenal

Ostatnie pięć spotkań między tymi drużynami rozstrzygało się dość ciekawie. Trzy z nich wygrali gracz Brentford , a dwa Arsenal. Kanonierzy są w tym spotkaniu w o tyle gorszej sytuacji, że grają jako goście. Myślę, że jeśli Arsenal ma aspirację na mistrza, bądź top 3, musi takie mecze wygrywać. Stawiam w tym pojedynku na gości. 

1.78

ARSENAL WYGRA

betfan

Premier League: Brentford - Arsenal (18.09, 13:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Brentford z Arsenalem w ramach 8. kolejki Premier League, odbędzie się 18 września o 13:00 na Brentford Community Stadium. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!