Pobierz aplikację betfan na telefon
Brazylia – Włochy: finał Ligi Narodów. MATCHDAY BOOST
Finał siatkarskiej Ligi Narodów Kobiet zapowiada się bardzo emocjonująco. Brazylia zmierzy się z Włochami i któraś z tych drużyny po raz pierwszy wygra Ligę Narodów. BETFAN w swojej codziennej promocji MATCHDAY BOOST wziął pod lupę to spotkanie.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

Liga Narodów: Brazylia – Włochy (17.07. godz. 17:30) – MATCHDAY BOOST

2.00

WŁOCHY WYGRAJĄ

max. 25 zł

betfan

  Spośród dzisiejszych meczów, polski legalny bukmacher BETFAN przygotował ofertę specjalną na finał Ligi Narodów. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić wygraną Włoszek. BETFAN podwyższył kurs na taki zakład na aż 2.00 (tradycyjna oferta 1.38). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 25 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO.

Liga Narodów: Brazylia – Włochy (17.07. godz. 17:30) – zapowiedź

Brazylijki i Włoszki to jedne z najlepszych drużyny w tegorocznej Lidze Narodów. Oba zespoły zdobyły 29 punktów w fazie zasadniczej i zajęły 2 i 3 miejsce. Lepsze na tamtym etapie były Amerykanki, ale one zawiodły w ćwierćfinale i przegrały 2:3 z Serbkami. USA od powstania Ligi Narodów wygrywały każdą edycję, więc jest to sensacja, że zabraknie ich w finale w tym roku. Brazylijki po raz trzeci z rzędu zagrają w finale tych rozgrywek. Poprzednie dwie próby okazały się nieskuteczne i przegrywały właśnie ze wspomnianymi Amerykankami. Włoszki po raz pierwszy zagrają w wielkim finale Ligi Narodów. Włoszki w fazie play-off wyglądają bardzo dobrze. Pokonały Chinki 3:1 i Turczynki 3:0.

Liga Narodów: Brazylia – Włochy (17.07. godz. 17:30) – transmisja

Finał kobiecej Ligi Narodów rozpocznie się o 17:30 w Ankarze. Transmisja tego meczu dostępna będzie na kanale Polsat Sport. Relacja dostępna również na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!