Otwórz konto
menu
STRONA STWORZONA PRZEZ BETFAN. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Bramkarze reprezentacji na EURO 2020- jaki będzie wybór Sousy?

dodano: 12 Maja 2021, autor: Tomasz Dmytruszyński

Euro 2020 się zbliża, a wobec tego powołania selekcjonerów. Paulo Sousa, będzie mógł zabrać na mistrzostwa Europy 26 zawodników. Kto może być pewny biletu na turniej, a kto musi walczyć o niego do samego końca. Analitycy BETFAN próbują, przewidzieć kogo weźmie na turniej Paulo Sousa.

EURO 2020: bramkarze, trzech czy czterech?

Władze UEFA postanowiły rozszerzyć kadry reprezentacji biorących udział w EURO 2020 na 26. zawodników (wcześniej 23.). Turniej rozpocznie się już 23 czerwca. Pierwszym pytaniem, które nasuwa się na myśl, jest to czy selekcjoner wybierze trzech, czy czterech bramkarzy. Prawdopodobnie będzie to trójka, jak to zazwyczaj bywa, chociaż bywają selekcjonerzy, którzy biorą ze sobą czterech bramkarzy. Może właśnie z powodu możliwości zabrania większej ilości zawodników Sousa, weźmie czwórkę bramkarzy.

EURO 2020 bramkarze: kto pojedzie?

Paulo Sousa, już na swojej pierwszej konferencji prasowej zapowiedział, że wybór bramkarza u niego będzie stały i nie zamierza rotować bramkarzami. Dlatego też Wojciech Szczęsny jest pewnym wyborem na EURO portugalskiego selekcjonera, ponieważ to właśnie on bronił w meczach eliminacyjnych do następnych Mistrzostw Świata. Pewnym numerem dwa wydaje się Łukasz Fabiański, który ma świetny sezon z West Hamem United, po którym może się zakwalifikować nawet do Ligi Mistrzów (czego może nie osiągnąć Wojciech Szczęsny z Juventusem). Pojawia się coraz więcej głosów wśród kibiców, którzy chcieliby, aby do Fabiański był pierwszym wyborem. Największy znak zapytania znajduje się przy trzecim wyborze. Odbędzie się on najprawdopodobniej pomiędzy bramkarzami grającymi we Włoszech, czyli Bartłomiejem Drągowskim i Łukaszem Skorupskim.

Bramkarze reprezentacji na EURO 2020- jaki będzie wybór Sousy?
Wytypuj bramkarzy, którzy pojadą na EURO 2020.

EURO 2020: POLSKA KADRA WG BETFAN

Na naszej stronie sport.betfan.pl pojawiły się także teksty dotyczące pozostałych formacji. Oprócz bramkarzy można także wytypować jacy obrońcy, pomocnicy czy napastnicy pojadą na EURO 2020. Na poniższej grafice można zobaczyć jaką kadrę typują analitycy BETFAN.

Bramkarze reprezentacji na EURO 2020- jaki będzie wybór Sousy?
Wytypuj polską kadrę, która pojedzie na Euro 2020

Turniej Euro 2020 został przesunięty o rok z powodu pandemii i odbędzie się w dniach 11 czerwca 2021 r. – 11 lipca 2021 r. po raz pierwszy w aż 12 krajach-gospodarzach. Wezmą w nim udział 24 europejskie reprezentacje.

Tomasz Dmytruszyński Tomasz Dmytruszyński

Kibic West Hamu i pewnego klubu z Ekstraklasy. Poza piłką nożną, fan organizacji trzyliterowych: NBA, NFL, UFC, KSW.

INNE NEWSY
Siatkówka/

Liga Narodów: Ostatnia prosta turnieju w Rimini

Liga Narodów w siatkówce wkracza w decydującą fazę Polska w ramach 3 ostatnich meczów grupowych zagra z Argentyną, Iranem i Francją  Liga Narodów: Trzy gładkie zwycięstwa 3:0 W...
czytaj wiecej
Polecane/

Będzie GAME 7 Bucks- Nets! Zapowiedź Hawks- 76ers i Jazz- Clippers

Za nami GAME 6 serii Milwaukee Bucks- Brooklyn Nets NBA playoffs Już kolejnej nocy zmierzą się ze sobą Atlanta Hawks i Philadelphia 76ers oraz Los Angeles Clippers i Utah Jazz W obu tych...
czytaj wiecej