Pobierz aplikację betfan na telefon
BR Volleys – Aluron Warta: Typy, kurs, zapowiedź | 25.01 Liga Mistrzów
Przed nami ostatnia 6. kolejka rundy grupowej Ligi Mistrzów 2022/2023. Aż trzy nasze drużyny wciąż walczą o awans do fazy play off. BR Volleys w jednym z dziesięciu meczów tego dnia podejmie na swoim parkiecie Aluron Wartę. Bardzo ciasno zrobiło się przed ostatnimi meczami w grupie B i trzy drużyny, w tym nasza, wciąż mają szansę na pierwsze miejsce. Jak ułoży się tabela po dzisiejszych starciach?  Zapraszam na zapowiedź spotkania BR Volleys – Aluron Warta.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Mistrzów: BR Volleys – Aluron Warta (25.01, 19:30) – Zapowiedź meczu

Niestety wyjazd do Turcji nie zapewnił drużynie z Warty pierwszego miejsca, a porażka sprawiła, że ich awans również stoi pod znakiem zapytania. Prowadzili 2:1, ale ostatnie dwie partie należały do Halkbanku. Teraz nasza drużyna wybiera się do Berlina, na mecz z ekipą z trzeciego miejsca. BR Volleys ma w prawdzie dwa punkty mniej, ale wygrana w tym pojedynku różnicą co najmniej dówch setów, zrzuci Aluron na trzecią lokatę. Pierwszy mecz na swoim boisku polski zespół przegrał 1:3, oby więc trener na to spotkanie wyciągnął wnioski.

Liga Mistrzów: BR Volleys - Aluron Warta (25.01, 19:30) - typy, typowanie

W pierwszym ich starciu w listopadzie to Warta była zdecydowanym faworytem lecz nie potrafiła od stanu 1:1, domknąć żadnego z dwóch kolejnych setów. Teraz muszą zagrać na 100%, by walczyć o pierwsze miejsce, a nawet i awans, choć do tego wystarczą im dwa wygrane sety. Liczę, że wezmą sprawy w swoje ręce i powalczą o wygranie grupy B, więc stawiam ich zwycięstwo w tym meczu.

1.60

WARTA ZAWIERCIE

WYGRA

betfan

Liga Mistrzów: BR Volleys - Aluron Warta (25.01, 19:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz Ligi Mistrzów piłki siatkowej pomiędzy BR Volleys, a Aluron Warta odbędzie się 25 stycznia o 19:30 na hali w Berlinie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Polsat Sport Extra z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!