Pobierz aplikację betfan na telefon
Bournemouth – Leicester: Typy, kursy, zapowiedź 08.10
W ten weekend rusza 10. kolejka Premier League czyli najwyższa klasa rozgrywkowa w Anglii. Bournemouth w jednym z sobotnich meczów zagra przeciwko Leicester City.  Goście wreszcie odnieśli zwycięstwo w tym sezonie, musieli czekać na to aż osiem meczów. Gospodarze są zaledwie kilka pozycji wyżej. Zapowiad się bardzo ciekawe starcie. Czy lisy pójdą za ciosem po kolejne punkty? Zapraszam na zapowiedź spotkania Tottenham – Leicester.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Premier League: Bournemouth – Leicester (08.10, 16:00) – zapowiedź meczu

Wreszcie, kibice Leicester, jak i zawodnicy, doczekali się pierwszej wygranej w sezonie 2022/2023. W ubiegły weekend rozgromili Nottingham aż 4:0, a cały mecz był pod ich dyktando. Co więcej to był pierwszy mecz w tym sezonie, w którym nie stracili bramki. Czy ta wygrana to zapowiedź nowego rozdziału. Powinni pierwsze 7 kolejek oddzielić grubą kreską iw starciu z Bournemouth zagrać tak jak poprzednie. Jest to odpowiednia okazja, bo gospodarze też nie mają najlepszego okresu i póki co w sezonie zebrali tylko dziewięć punktów. Z pewnością będzie to szansa na następne punkty dla gości
ue}});});

Premier League: Bournemouth – Leicester (08.10, 16:00) – typy

Typy Bournemouth – Leicester

Wszystko wskazuje na to, że ciemne chmury nad Leicester zaczynają się chować. W kolejnym starciu przyjdzie im zmierzyć się z drużyną, która z pewnością jest w ich zasięgu. Często, jednak po takim przełamaniu przychodzi odwrotny skutek i patrząc na poprzednie mecze tych ekip zdecyduję się zagrać, że obie strzelą. Tylko raz na pięć ostatnich starć nie dokonalI tego.

1.71

OBIE STRZELĄ

betfan

Premier League: Bournemouth – Leicester (08.10, 16:00) – gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bournemouth z Leicester w ramach 10. kolejki Premier League, odbędzie się 8 października o 16:00 na Vitality Stadium w Bournemouth. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!