Pobierz aplikację betfan na telefon
Bośnia – Czarnogóra: Typy, kurs, zapowiedź | Liga Narodów 23.09
Po trzech miesiącach przerwy wraca piłkarska Liga Narodów, a więc międzynarodowe rozgrywki na najwyższym poziomie. W jednym z piątkowych spotkań Bośnia i Hercegowina zagra z Czarnogórą. Walka o awans do fazy play off będzie miała miejsce właśnie w tym spotkaniu. Mimo, że jest to przedostatnie starcie w grupie 3, to jednak to spotkanie będzie o „6 punktów”. Minimalnym faworytem gospodarze, ale czy goście nie będą w stanie zaskoczyć? Zapraszam na zapowiedź spotkania Bośnia i Hercegowina – Czarnogóra.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Bośnia i Hercegowina – Czarnogóra (23.09, 20:45) – Zapowiedź meczu

Bośnia nie przegrała meczu od 29 marca, w między czasie rozegrali pięć spotkań z czego aż trzy zwyciężyli, a dwa zremisowali. Obecnie mają 8 punktów w grupie 3 Ligi Narodów „B” i mają bardzo duże szanse na walkę w play offach o awans. Co więcej trzy ostatnie starcia na swoim terenie wygrywali, na pewno Czarnogóra nie będzie miała łatwej przeprawy. Goście również walczą o możliwość awansu i tracąc zaledwie jeden punkt, mogą rozstrzygnąć to w tym meczu. Poprzednie ich starcie zakończyło się remisem 1:1, ale to Bośniacy lepiej się zaprezentowali.

Liga Narodów:

Bośnia i Hercegowina - Czarnogóra (23.09, 20:45) - typy, typowanie

Faworytem tego spotkania są gospodarze. Choć dotychczas, wszystkie mecze między tymi drużynami kończyły się remisem, z czego dwa razy bezbramkowym. Myślę, że to spotkanie będzie swego rodzaju starciem szachowym. Co za tym idzie, nie powinno tutaj paść za dużo bramek, tak jak w poprzednich starciach tych reprezentacji. Stawiam poniżej 2,5 gola.

1.66

PONIŻEJ

2,5 GOLA

betfan

Liga Narodów: Bośnia i Hercegowina - Czarnogóra (23.09, 20:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz w ramach Ligi Narodów pomiędzy Bośnią i Hercegowiną, a Czarnogórą odbędzie się 22 września o 20:45 na Stadionie Bilino Polje w Zenice. Transmisja z tego starcia będzie  nie będzie dostępna na żadnym polskim kanale. Również żadna polska platforma streamingowa nie będzie transmitować tego spotkania.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!