Pobierz aplikację betfan na telefon
Borussia Dortmund – Mainz: typy, kursy, zapowiedź | 27.05 Bundesliga
Przed nami ostatnia, dla wielu bardzo istotna, kolejka Bundesligi, sezonu 2022/2023. Dziś zobaczymy dziewięć starć o jednej godzinie, a Borussia Dortmund, w jednym z nich, zmierzy się na swoim boisku, z Mainz. Gospodarze ostatnim remisem stracili szanse na puchary europejskie, więc goście walczący nawet o Ligę Mistrzów staną przed prostszym zadaniem. Czy wyrwą dziś z terenu rywali komplet punktów? Zapraszam na zapowiedź meczu Borussia Dortmund – Mainz.

Borussia Dortmund – Mainz: zapowiedź meczu

Borussica Dortmund stanie w ostatniej kolejce przed ogromną szansą zdobycia mistrzostwa Niemiec. Są aktualnie na czele Bundesligi, a to za sprawą świetnej formy i ostatniego potknięcia Bayernu Monachium . Mają więc nad nimi teraz dwa punkty przewagi i dziś potrzebują zwycięstwa, by spokojnie domknąć kwestię mistrzostwa. Staną na przeciw Mainz, które do niedawna walczyło o europejskie puchary, a dziś po czterech porażkach, wynik meczu nie zmieni dla nich kompletnie nic. Tym bardzie więc otwiera się idealna sytuacja dla gospodarzy.

Borussia Dortmund - Mainz: typy, kursy

Mainz potrafiło w tym sezonie napsuć krwi wielu drużynom. Sama Borussia miała z nimi problem w pierwszym meczu, bowiem musieli odrabiać straty, domykając zwycięstwo 2:1 dopiero w 90+3 minucie. Dziś na swoim boisku powinni podejść o wiele luźniej i przy pomocy kibiców spokojnie domknąć kwestię mistrzostwa. Typuję tutaj wygraną gospodarzy z handicapem -1,5.

1.45

BORUSSIA WYGRA

Z HANDICAPEM 0:1

betfan

Borussia Dortmund - Mainz: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach finałowej 34. kolejki, pomiędzy Borussią Dortmund a Mainz, odbędzie się 27 maja o 15:30 na Signal Iduna Park w Dortmundzie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!