Pobierz aplikację betfan na telefon
Borussia Dortmund – Augsburg: Typy, kursy, zapowiedź | 22.01 Bundesliga

Ponad dwa miesiące fani Bundesligii musieli czekać za wznowieniem ligi. W ten weekend wracamy do rozgrywek, a w jednym z dwóch spotkań tego dnia Borussia Dortmund zmierzy się na swoim boisku z Augsburgiem. Powrót do ligi oznacza dla obu drużyn powrót do założonych celów. Gospodarze walczą i puchary, goście o utrzymanie. Kto po tym pojedynku będzie bliżej celu? Zapraszam na zapowiedź meczu Borussia Dortmund – Augsburg.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bundesliga: Borussia Dortmund – Augsburg (22.01, 15:30) – zapowiedź meczu

Takimi sytuacjami jak dwie ostatnie kolejki, Borussia wybiła się kompletnie z walki o mistrza w tym sezonie. Co więcej na ten moment są nawet poza pucharami, więc od tego spotkania zależy czy wrócą do top 6 przed następną kolejką. Na przeciw im staje rywal z kompletnie innymi założeniami na ten moment, bowiem aktualnie balansują nad strefą spadkową. Choć mówiło się, że początek sezonu Augsburg ma tak świetny, że spokojnie powinien się utrzymać, tak teraz sprawa bardzo się skomplikowała. W tej sytuacji nawet Gikiewicz staje się bezradny.

 

Bundesliga: Borussia Dortmund - Augsburg (22.01, 15:30) - typ

Siedem meczów ligowych bez zwycięstwa ma za sobą Augsburg. Po starciach towarzyskich widać, że nie wiele się zmieni po powrocie na boiska Bundesligi. Komplet punktów w tym pojedynku bez wątpienia powinien trafić w ręce gospodarzy, którzy będą niesieni swoimi kibicami. Myślę, że siła Borussi pozwoli im na wygraną z handicapem -1,5.

1.71

BORUSSIA WYGRA

Z HANDICAPEM -1,5

betfan

Bundesliga: Borussia Dortmund - Augsburg (22.01, 15:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Bundesligi w ramach 16. kolejki pomiędzy Borussia Dortmund, a Augsburgiem odbędzie się 21 stycznia o 15:30 na Signal Iduna Park w Dortmundzie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!