Bonusy bukmacherskie. Jakie promocje warto śledzić?

Bonusy bukmacherskie. Mimo iż grając u bukmacherów liczymy przede wszystkim na szczęście i dobre analizy, zarobić możemy też w inny sposób. Dobrym wyborem są bonusy bukmacherskie.

Bonusy bukmacherskie to doskonała okazja do tego, aby powiększyć swój portfel, zyskać dodatkowe fundusze na obstawianie i w końcu zarobić sporo pieniędzy. Jakie promocje funkcjonują u polskich legalnych bukmacherów? Kiedy skorzystać możemy z bonusów na start? Co oznaczają te bez depozytu oraz cashbacki? Zapraszamy do podsumowania.

W artykule na temat bonusów bukmacherskich dowiesz się:

Promocje bukmacherskie warto zacząć od bonusów na start

Wielu graczy obstawiających mecze rozpoczynało swoją przygodę z bukmacherami internetowymi od promocji “na start”. Jak sama nazwa wskazuje, są to bonusy za założenie konta, dzięki którym świeży gracz ma szansę obracać nieco większymi sumami. Sama firma oferująca zakłady nie jest przez to stratna. Pozyskała w końcu klienta, który przez kilka następnych lat zostawić może u bukmachera znacznie więcej pieniędzy, niż wynosił przyznany bonus.

Pieniądze na start przyznawane są w przeróżnej formie. Najpowszechniejszą ofertą są bonusy od wpłaty, czyli dodawanie określonej procentowej wartości do pierwszych pieniędzy zasilających konto u bukmachera. Oczywiście zanim je wypłacimy, bonusową kwotą należało będzie kilkukrotnie obrócić, czyli wykorzystać ją na obstawianie. To naturalne, bowiem przyznawane za darmo pieniądze bywają spore. Czy dostaniemy 10% od kilku pierwszych wpłat, czy nasze pieniądze zostaną podwojone, zależy już od konkretnej oferty bonusu od depozytu. Podobnie jest zresztą z maksymalną wartością, do której przysługiwał będzie dodatek.

Innymi popularnymi formami promocji na start, które chętnie oferują bukmacherzy, są freebety (nazywane również darmowymi zakładami czy bonusami bez depozytu) oraz zakłady bez ryzyka (cashbacki). Oferty tego typu nie tylko zachęcają graczy do skorzystania z usług danego bukmachera, ale pozwalają im wypróbować w praktyce internetowy system obstawiania oraz oswoić się z warunkami promocji. Za każdym razem musimy bowiem dokładnie przeczytać regulamin promocji, o czym nie omieszkamy wspomnieć, opisując kolejne typy bonusów bukmacherskich.

Czym jest bonus bez depozytu? Jak uzyskać freebet?

Jak sama nazwa wskazuje, freebet czy też darmowy zakład pozwala graczowi obstawić typy za konkretną sumę bez angażowania własnych środków. Ze względu na fakt, że takie promocje przewijają się często w promocjach na start, nazywane są również bonusami bez depozytu. Dzięki nim gracz korzystający z usług danego bukmachera może wypróbować funkcjonalności strony internetowej bez ryzyka, że wpłacony depozyt zostanie zmarnowany za sprawą zwyczajnych błędów w korzystaniu z nowego systemu.

W przeciwieństwie do bonusów od depozytu, freebet nie służy jednak przede wszystkim do przyciągania nowych klientów. Stanowi również rodzaj podziękowania stałym graczom, którzy dostają od czasu do czasu okazję na zagranie darmowego kuponu w lubianym przez siebie sporcie. Dlatego też warto sprawdzać regularnie maile od bukmacherów oraz śledzić ich strony internetowe, gdzie darmowe zakłady pojawiać mogą się przed głośnymi wydarzeniami sportowymi.

Kwoty przyznawane w ramach freebetu nie są najczęściej zbyt wielkie, sięgając co najwyżej kilkudziesięciu złotych. Przed obstawieniem swoich typów należy koniecznie sprawdzić warunki promocji. Darmowy zakład dotyczyć może bowiem jednego konkretnego sportu, wymagać określonej liczby zdarzeń na jednym kuponie albo ustalać minimalny kurs. Wszystko zależy od regulaminu, więc gracze korzystający regularnie z takich bonusów bukmacherskich muszą być przyzwyczajeni do skrupulatnego zapoznawania się z zasadami konkretnych freebetów. 

Inną popularną promocją bukmacherską jest cashback

Niepewność dotycząca zakładu bywa bardzo ekscytująca, jednak czasami wolelibyśmy obrócić naszymi pieniędzmi bez dreszczyku emocji. Wówczas z pomocą przychodzą nam zakłady bez ryzyka, nazywane również ze względu na możliwość zwrócenia stawki cashbackami. Na czym dokładnie to polega?

Obstawiając typy na kuponie objętym promocją cashback, jesteśmy pewni, że zainwestowane pieniądze wrócą na nasze konto w razie niepowodzenia. Jeśli zaś wygramy, otrzymamy oczywiście pełną stawkę za zwycięstwo. Bardzo często pieniądze wypłacane w ramach cashbacku mogą zostać wycofane przez gracza z depozytu bez potrzeby kilkukrotnego obrotu, ale podobnie jak w przypadku zakładów darmowych przed przystąpieniem do konkretnej promocji trzeba zapoznać się dokładnie z jej regulaminem. Warto zwrócić uwagę także na ewentualne pomniejszenie zwracanej kwoty o aktualną stawkę podatku.

Promocje bukmacherskie nie kończą się oczywiście na kilku wymienionych powyżej rodzajach. Gracze lubiący obstawiać taśmy skorzystają z pewnością z bonusów na AKO, przyznawanych po przekroczeniu określonego progu akumulacyjnego, a w przypadku niepowodzenia liczyć mogą niekiedy na tak zwany “bonus dla pechowca”, który pozwala odzyskać część pieniędzy w przypadku tylko jednego błędu na długim kuponie. Stali gracze oprócz przyznawanych freebetów zainteresować powinni się także programami lojalnościowymi, a listę bonusów bukmacherskich uzupełnić należy także o okazyjne promocje związane z bieżącymi wydarzeniami sportowymi.

Jak widać, gracze zdecydowanie nie mają na co narzekać pod kątem dostępnych promocji bukmacherskich. Jest ich naprawdę sporo!

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!