Bonusy bukmacherskie BETFAN – marzec 2021

Bonusy bukmacherskie, które oferuje BETFAN, niektórzy uważają za najlepsze bonusy bukmacherskie na rynku legalnych polskich bukmacherów. Mogą one przyjąć różną formę (bonus obrotowy, bonus od depozytu, FREEBET), tak samo jak i ich wartość. Jedno jest pewne: aby je odebrać, to najlepiej w swoim panelu Gracza zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe. Wtedy Gracz może być pewny udziału w promocji oraz tego, że żaden z benefitów nie umknie jego uwadze.

CZYM SĄ BONUSY BUKMACHERSKIE?

Czy BETFAN oferuje najlepsze bonusy bukmacherskie? Wg. nas tak, ale pozwólcie, że wytłumaczymy Wam dlaczego. Często na stronie bukmachera możemy zauważyć różne promocje czasowe. Są wśród nich m.in. ulubione dla Graczy, bonusy bukmacherskie bez depozytu. W praktyce można dostać bonus, nie wpłacając przy tym swoich środków. Najczęściej BETFAN stosuje w zamian inny warunek (np. zaznaczenie zgód marketingowych albo napisanie komentarza), ale to jest zdecydowanie warte tego, żeby zgarnąć darmowe bonusy bukmacherskie.

Bonusy bukmacherskie można uzyskać również wpłacając depozyt, a i czasem nawet nie trzeba nic robić i konto jest doładowane o FREEBET. Warto jednak mieć zaznaczone zgody marketingowe. Po pierwsze, dlatego, że często one są wymagane aby zgarnąć bonusy bukmacherskie. Po drugie, dzięki zgodom dowiemy się przez mail lub sms, że nasze konto zostało doładowane.

AKTUALNE BONUSY BUKMACHERSKIE

W marcu legalny polski bukmacher BETFAN oferował swoim Graczom takie bonusy bukmacherskie jak:

– Bonus 200 zł od depozytu
– FREEBET 50 zł za zagranie mobile
– NIE TRAF I ROZBIJ BANK 150 000 zł
– Płacimy 10 zł za gole Lewego
– FREEBET na Ligę Mistrzów
– Bonus 400 zł na el. MŚ
– Graj na Polskę BEZ RYZYKA
– Wytypuj najdłuższy skok i zgarnij FREEBET 20 zł
– FREEBET 10 zł za rejestrację z kodem ‘F1FAN’
– FREEBET za poprawny wynik meczu Polska – Andora
– Zwycięski remis z Anglią na Wembley

A to tylko niektóre z promocji! Chcesz poznać ich szczegóły? Wystarczy, że zajrzysz na stronę BETFAN do sekcji NEWSY. Tam znajdziesz promocje do wyboru, do koloru!

JAK WYKORZYSTAĆ BONUS W BETFAN?

FREEBET nie ma żadnych specjalnych wymogów, ale żeby wypłacić bonusy bukmacherskie w BETFAN to najczęściej należy jednokrotnie obrócić bonusem, grając kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami, a kurs ogólny kuponu musi być równy co najmniej 3.8. Na obrót każdy Gracz ma 7 dni.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.