Bodo/Glimt wygra w lidze? Specjalna oferta

Bodo/Glimt to rywal Legii Warszawa w 1. rundzie kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy. Jak Norwegowie poradzą sobie w meczu ligowym? BETFAN podwyższa kurs na zwycięstwo Bodo/Glimt!

Sandefjord – Bodo/Glimt (30.06, 18:00) – MATCHDAY BOOST

Środowa oferta MATCHDAY BOOST skupia się na meczu w lidze norweskiej. Bodo/Glimt, które jest teraz bacznie obserwowane przez polskich kibiców ze względu na przyszłotygodniowy mecz z Legią Warszawa, rozegra dzisiaj swój wyjazdowy mecz ligowy z Sandefjord. Goście będą zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu, a BETFAN w swojej specjalnej ofercie podwyższa kurs na wygraną Bodo/Glimt z 1.64 do aż 2.00! Obstawiając wygraną gości dziś w BETFAN można wygrać zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka za jaką można zawrzeć taki zakład to 100 złotych. Zachęcam do skorzystania z oferty.

Sandefjord – Bodo/Glimt (30.06, 18:00) – mecze bezpośrednie H2H

Sandefjord i Bodo/Glimt spotykają się regularnie w rozgrywkach norweskiej pierwszej ligi. Przeanalizujemy ostatnie 5 bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi drużynami:

Mecze bezpośrednie H2H:

04.10.2020: Bodo/Glimt – Sandefjord 2:1
16.08.2020: Sandefjord – Bodo/Glimt 1:2
16.09.2018: Sandefjord – Bodo/Glimt 1:1
24.06.2018: Bodo/Glimt – Sandefjord 1:1
21.02.2018: Bodo/Glimt – Sandefjord 2:1

Jak widzimy w ostatnich 5 meczach bezpośrednich trzykrotnie wygrywał zespół Bodo/Glimt, a dwukrotnie mieliśmy remis. Warto również zauważyć, że we wszystkich ostatnich pięciu spotkaniach obie drużyny strzelały przynajmniej po jednej bramce.

Sandefjord – Bodo/Glimt (30.06, 18:00) – forma drużyn i sytuacja w tabeli

Rywalizacja w norweskiej Eliteserien nabiera tempa. Bodo/Glimt po rozegraniu 11 spotkań prowadzi w ligowej tabeli z dorobkiem 23 punktów. Tyle samo oczek ma Molde, które ma gorszy bilans bramkowy, jednak również jeden mecz zaległy. Sandefjord rozegrało dopiero 7 meczów i jak dotąd nie radzi sobie zbyt dobrze. Gospodarze dzisiejszego spotkania zajmują obecnie dopiero 14. miejsce w tabeli z dorobkiem tylko sześciu punktów.

Jeśli chodzi o ostatnie wyniki i formę obu zespołów to tutaj także Bodo/Glimt wypada zdecydowanie lepiej od dzisiejszego rywala. W ostatnich 5 meczach goście zanotowali 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę 0:2 z kandydatem do tytułu mistrzowskiego Molde. Gospodarze z kolei przegrali 4 z ostatnich 5 spotkań i tylko raz wygrali z Viking 3:0 na własnym stadionie.

Patrząc na wszystkie czynniki faworyt meczu może być tylko jeden. Jest to oczywiście Bodo/Glimt, które powinno dzisiaj ograć Sandefjord. Zachęcam do skorzystania z oferty MATCHDAY BOOST i podwyższenia kursu na zwycięstwo gości.

Bodo/Glimt już 7 lipca zmierzy się na własnym stadionie z Legią Warszawa w ramach 1. rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy. 14 lipca odbędzie się rewanż w Warszawie. Sylwetka norweskiej drużyny została szerzej przedstawiona w artykule: „Bodo/Glimt – Z kim zmierzy się Legia Warszawa?”

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!

Zostaw komentarz

promocje-betfan